Field of Glory Empires
Digital

455
Nákupem získáte 5 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Historické, Manažerské, Tahové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Kód produktu: 1005841
 • Civilizace přicházejí a odcházejí; obyčejní lidé i králové budou stejně zahalení prachem času. Památky a divy se rozpadají pod vlastní váhou. Kulturní dědictví však nezmizelo. Příběhy a legendy o předcích a jejich činech procházejí generacemi, staré vědomosti nezemřou navždy. Brzy nové společnosti, nová království, nové civilizace vyklíčí ze semen těch, které jim předcházely. Úpadkem to neskončí.
  Přežije vaše dědictví zkoušku času?
  Ve strategické hře Field of Glory: Empires se budete muset pohybovat ve složitém a spletitém obraze národů a kmenů, z nichž každý má svou vlastní, odlišnou kulturu. Nacházíte se v Evropě, ve středomořské oblasti klasického věku a zažijete na vlastní kůži to, co vlastně řízení impéria obnáší.
  Rozvíjejte svou moc prostřednictvím válečného dobývání a učiňte svou kulturu středem pozornosti, ale buďte opatrní. Mnoho civilizací se zhroutilo, protože včas nezpozorovali známky hrozící krize. Čím starší říše, tím více toho číhá ve stínu. Prosté rozšiřování hranic bez pečlivého utváření formy vlády a kultury nebude nejmoudřejší strategií.
  Spravujte impérium Spravujte své impérium v ​​měřítku, které vám vyhovuje: upravte všechny detaily důležité oblasti, vytvořte provincie, abyste dohlíželi na vaše rostoucí království.
  Budujte Stavte budovy, které posílí vaši armádu, život vašich občanů a hospodářství. Vytvoř a rozvíjej obchodní sítě zásobující zbožím a zdroji.
  Bitevní systém Bitevní systém není jen o tom, kdo přivede větší armádu. Jeho složení a pochopení silných a slabých stránek vás i vašeho nepřítele je rozhodující, takže si moudře vyberte své bojiště a také velitele, aby vedl armádu.
  strong>Integrace s Field of Glory II A pokud chcete ještě více přímého kontroly, Field of Glory: Empires vám umožní exportovat a načíst své bitvy ndo Field of Glory II a poté načíst výsledky zpět do Field of Glory: Empires!
  WEGO Nejen bitvy rozhodují o válce, ale také chytré manévry. Současné řešení tahu (WEGO) znamená přemýšlet o budoucnosti. Field of Glory: Empires nabízí živý svět, ve kterém každé rozhodnutí má vliv na každého herce.
  Multiplayer A když si myslíte, že jste připraveni na výzvu, hrajte proti skutečným soupeřům v jednom z největších asynchronních multiplayerových systémů, jaký kdy byl vytvořen.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Field of Glory Empires? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

shrek, funkopop, sberatel
assassinscreedshadows, yasuke, naoe, purearts
theboys, banda, amazonprime
metalgearsoliddelta, metalgearsolid, snakeeaster
pointandclickadventures, hernicteni, adventury
soulsborn, darksouls, komiksycesky