Ghostwire Tokyo - Deluxe Edition
PS5

999
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Hororové, Akční adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 45572
Hra také dostupná pro:  PCPS5
 • V akční adventuře Ghostwire Tokyo bude vaším úkolem odhalit, proč se v Tokiu ztrácejí lidé a najít a zlikvidovat nové zlo, jež se v této japonské metropoli objevilo. Vybaveni svými vlastními záhadnými spektrálními dovednostmi budete čelit okultním věcem, vyjasníte konspirační teorie a prožijete městské legendy jako nikdy předtím.
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru Ghostwire: Tokyo
  - sadu městského oblečení přímo do hry
  - oblek Shinobi a zbraň Kunai přímo do hry
  KRÁSNĚ STRAŠIDELNÉ TOKIO
  Vrhněte se na průzkum jedinečné vize Tokia zmítaného nadpřirozenou silou. Objevujte strašidelně krásná zákoutí města plného yokai – pomstychtivých duchů, kteří se potulují jeho ulicemi – od jeho supermoderní zástavby až po tradiční chrámy a úzké uličky. Těšte se na ikonické pamětihodnosti v podobě šibujské křižovatky nebo tokijské věže, které okamžikem zmizení obyvatelstva zamrzly v čase, a vydejte se do surrealistického podsvětí za záchranou své rodiny.

  Ghostwire Tokyo - Deluxe Edition
  DEVASTUJÍCÍ SCHOPNOSTI ŽIVLŮ
  V boji proti nadpřirozené hrozbě využijete kombinaci rozšiřitelných živelních schopností a dovedností lovců duchů. Dosáhněte s pomocí svých nadpozemských schopností vrcholu tokijského horizontu, odkud můžete objevovat nové mise nebo se dokonce vrhnout na své nepřátele.

  e32019
  VTAŽENÍ DO NOVÉ GENERACE
  PlayStation 5 vám díky technologiím nové generace v podobě ray tracingu a zvukového systému 3D AudioTech dovolí poznat úchvatně vykreslené a deštěm zalité Tokio. Díky jedinečné haptické odezvě a adaptivním spouštím pocítíte v každé fázi souboje i interakce ve hře sílu svých nadpřirozených schopností na vlastní kůži.

  ghost wire
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Ghostwire Tokyo - Deluxe Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu