Hellblade Senuas Sacrifice (PC DIGITAL)
DIGITAL

(1x)
329
Nákupem získáte 13 kreditů
 • 329 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteam Lokalizace: Angličtina
Počet hráčů: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Hororové, 2D adventura, Příběhové, Psychologické, Vikingové
 • Od tvůrců Heavenly Sword, Enslaved: Odyssey to the West a DmC: Devil May Cry přichází hra Hellblade: Senua’s Sacrifice, brutální výprava válečnice do mýtů a šílenství. Ve vikinské éře se jedna zlomená keltská válečnice vydává na děsivou výpravu do vikinského pekla, aby tam svedla boj o duši svého mrtvého milence. Hra vyvinuta ve spolupráci s neurology a lidmi, kteří mají zkušenosti s psychózami, a zavede vás hluboko do Senuiny mysli. Hlavní rysy Hellblade: Senua’s Sacrifice: Podmanivý příběh – Mistrovsky vyvedená atmosféra se silnou zápletkou, kterou jste ještě nezažili! Brutální souboje – Bojujte proti temným a zvráceným protivníkům, provádějte komba a zdokonalte si šermířské schopnosti, abyste překonali Senuiny děsivé noční můry. Strhující průzkum duševního zdraví – Hra byla vytvořena ve spolupráci s neurology a lidmi, kteří mají zkušenosti s psychózami. Cenami ověnčená hra – Vítěz 5 cen BAFTA včetně cen Britská hra a Výtvarný a zvukový počin.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Jelikož mi je téma Duševních nemocí blízké tak mě tato hra velice zaujala, ale nejen tím. Hlavní hrdinka mě ihned zaujala v kombinaci s úžasnou grafikou a temnou atmosférou jsem věděl že tuhle hru si musím zahrát! Hra má úžasnou atmosféru po celou herní dobu občas je hra i vcelku strašidelná, doporučuji hrát se sluchátky a budete si připadat jako v kůži senui kdy na Vás neustále mluví hlasy v hlavě. I přes chyby jako vcelku nudný soubojový systém, málo druhů nepřátel a občas nudné hádanky jsem si hru velice užil hlavně závěrečný fight kdy na mě neustále mluvily hlasy v hlavě a do toho hrála epická hudba. Pro mě jedna z nejoblíbenějších her a doufám že budou i nadále vycházet podobné hry, rozhodně bych hru doporučil každému