Herní sluchátka RIG 600 PRO HX (Black)
XSX

2 499
Nákupem získáte 75 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: Headset, Příslušenství, Sluchátka
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 57878
 • Herní sluchátka RIG 600 PRO HS

  Nechte se při hraní pohltit vysoce kvalitním zvukem bezdrátových herních sluchátek RIG 600 PRO HS, která podporují dvě různé technologie připojení – radiofrekvenční a Bluetooth, díky čemuž je můžete používat s více herními konzolemi i mobilními zařízeními.

  Dominantou sluchátek RIG 600 PRO HS jsou vysoce citlivé 40mm měniče, které zesilují basovou složku a disponují precizně vyladěnými akustickými komorami poskytujícími vyvážený zvuk a vyšší úrovně hlasitosti, a to bez jakéhokoliv zkreslení.
  Herní sluchátka RIG 600 PRO HX (Black)
  VLATNOSTI
  Sluchátka
  Provedení: kolem uší
  Barva: černá
  Hmotnost: 240 g
  Bezdrátová: ano (USB-C adaptér a Bluetooth 5.1)
  Frekvenční rozsah: 20 Hz – 20 kHz
  Impedance: 32 ohmů
  Citlivost: 111 dBSPL/V
  Velikost měničů: 40 mm (s nízkofrekvenčními rezonátory)
  Ovládání hlasitosti: na mušli
  3D zvuk: Windows Sonic a Dolby Atmos
  Mikrofon
  Mikrofon:
  Frekvenční rozsah: 100 Hz – 10 kHz
  Citlivost: -45 dBV/Pa
  Odstup signálu od šumu: > 42 dB
  Směrová charakteristika: všesměrový
  Odnímatelný: ne

  - Vychutnejte si prvotřídní, působivě vyvážený zvuk díky vysoce citlivým 40mm měničům, basovým trubicím zesilujícím nízké frekvence a precizně vyladěným akustickým komorám.
  - Duální bezdrátové připojení, kombinující radiofrekvenční USB-C adaptér s nízkým zpožděním pracující na frekvenci 2,4 GHz a připojení technologií Bluetooth 5.1, maximalizuje kompatibilitu sluchátek se zvukovými zařízeními. Balení obsahuje také redukci pro port USB-A.
  - Při hraní zůstaňte ve spojení se světem a přijímejte hovory přes Bluetooth nebo poslouchejte hudbu z mobilního telefonu.
  Herní sluchátka RIG 600 PRO HX (Black)
  - Nalezněte správný poměr hlasitosti mezi zvukem hry a zvukem komunikace s ostatními hráči díky ovládání na jedné z mušlí.
  - Užijte si celodenní pohodlí díky mušlím snadno zacvaknutelným do jedné ze tří pozicí a náušníkům potaženým příjemnou prodyšnou tkaninou, doplněným prakticky nezničitelným polstrovaným hlavovým mostem.
  - Získejte přístup k bohatým možnostem přizpůsobení sluchátek prostřednictvím aplikace RIG 600 PRO Navigator, dostupné pro Android i iOS, a upravte podle svých představ nastavení ekvalizéru nebo citlivost mikrofonu, přepínejte mezi možnostmi fungování bezdrátového režimu a využívejte celou řadu dalších funkcí.

  herní sluchátka
  - Sluchátka jsou oficiálně licencována pro herní konzole Xbox, díky univerzálnímu USB-C adaptéru a přidané všestrannosti v podobě bezdrátového režimu Bluetooth je lze nicméně použít i při hraní na dalších herních konzolích, počítačích nebo mobilních zařízeních, jako PlayStation 4/5, Nintendo Switch, Steam Deck a dalších.
  - Hrajte bez přerušení díky až 24hodinové výdrži baterie v režimu Bluetooth nebo až 18 hodin při použití 2,4GHz USB-C radiofrekvenčního adaptéru. Součástí balení je nabíjecí USB-C kabel o délce 57 cm.

  herní stereo sluchátka
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Herní sluchátka RIG 600 PRO HX (Black)? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

duna, dunepart2, dunacastdruha
vyprodej, nerd, merchandise
dragonsdogma, dragonsdogma2, darek
thelastofus, tlou, thelastofuspart1, thelastofusvinyl, gramofonovedesky, vinyly, boxset
finalfantasyVII, finalfantasyrebirth, finalfantasy
outerwilds, signalsfromtheouterwilds, vinyl, hernihudba