Human: Fall Flat 2 pack
Digital

329
Nákupem získáte 3 kredity
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické, 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005105
 • Plná kontrola nad postavou. Nic není skriptováno a žádná omezení nejsou uplatněna. Plně interaktivní prostředí – všeho se lze dotknout, všechno lze zdvihnout, na všechno se dá vylézt. Lokální režim spolupráce pro tebe a jednoho kámoše – společně si snadno podmaníte světy. Možnost pomalovat Boba libovolným způsobem, ba dokonce pomocí kamery importovat vlastní obličej. 8 podivuhodných zemí k objevení, s mnoha hádankami k rozluštění. Možnost procházet hrou nekonečně mnoha způsoby – všechno záleží na řešení, která použiješ.
  Balíček obsahuje dvě kopie Human: Fall Flat, jedna pro vás a kamaráda!
  Human: Fall Flat je atypická logická hra s nelineární rozehrávkou, ve které hlavní roli hraje fyzika. Úkolem hráče je útěk ze surrealistické země snů. Za tímto účelem musí řešit hádanky a spoléhat přitom pouze na vlastní rozum a využití fyzikálních zákonů.
  Bob je jen obyčejný člověk, který nemá žádné super schopnosti, ale disponuje příslušnými nástroji a je schopen toho hodně dosáhnout. A pokud je použije nesprávně, dosáhne toho ještě více!
  Hra Human: Fall Flat to je pokročilá fyzika a inovativní řízení, které hráčům zajistí nejednu výzvu. Bobovy sny o padání jsou naplněny hádankami a dalšími atrakcemi – a experimentování s nimi přináší ďábelsky dobrou zábavu. Herní světy by snad mohly být označeny za fantastické, ale fyzikální zákony zde mají k fantazii daleko.
  Pokusíš se otevřít ty tajemné dveře nebo raději vyzkoušíš, jak daleko poletí souprava reproduktorů, když ji vyhodíš z okna?
  Charakteristika hry
  Plná kontrola nad postavou. Nic není skriptováno a žádná omezení nejsou uplatněna. Plně interaktivní prostředí – všeho se lze dotknout, všechno lze zdvihnout, na všechno se dá vylézt. Lokální režim spolupráce pro tebe a jednoho kámoše – společně si snadno podmaníte světy. Možnost pomalovat Boba libovolným způsobem, ba dokonce pomocí kamery importovat vlastní obličej. 8 podivuhodných zemí k objevení, s mnoha hádankami k rozluštění. Možnost procházet hrou nekonečně mnoha způsoby – všechno záleží na řešení, která použiješ.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Human: Fall Flat 2 pack? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game
daysofplay2024, daysofplay
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024