Iron Harvest - Collectors Edition
PC

2 299 *
* Cena je zatím pouze orientační.
Nákupem získáte 69 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "34096" ["cena"]=> string(4) "2299" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "2" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "11" } }
 • 2 299 Kč Skladem
Hra také dostupná pro:  PCPS4XONE

Dárek k objednávce

 • Iron Harvest je real-time strategie (RTS) zasazena do alternativní historie dvacátých let 20. století, těsně po konci Velké války. Ve hře ovládáte obří dieselpunkové mechy v epické kampani pro jednoho hráče či kooperativní kampani, stejně jako intenzivní souboje v multiplayer. Žánr RTS dlouho čekal na další přírůstek a Iron Harvest může vyplnit mezeru ve stratégově srdci.
  COLLECTOR'S EDITION OBSAHUJE
  - hru Iron Harvest
  - steelbook
  - soundtrack na CD
  - artbook (80 stran)
  - oboustranný plakát
  - figurku PKP 17 Eisenhans  ŽELEZNÁ SKLIZEŇ

  Zatímco se Evropa vzpamatovává z Velké války, vědecko technologický proces je k nezastavení. Města se opravují a na venkově začíná éra Iron Harvest (Železné sklizně). Farmáři odhalují totiž pozůstatky majestátních chodících mechů, kteří bojovali ve Velké válce.

  Iron Harvest - Collectors Edition
  KLASICKÁ REAL-TIME STRATEGIE
  V Iron Harvest se dočkáte několika tuctů jednotek, které můžete vyslat do boje a využít tak jejich možnost krytí a dostřelu, kdy zničit můžete i celé budovy. Přístup je jen na vás a jestli budete využívat stealth taktiku nebo přímý postup, je otázkou vaší strategie. A nesmí chybět mechové. Hodně mechů.

  deep silver
  SILNÝ PŘÍBĚH
  Prožijte poutavý příběh ve více než 20 misích v rámci tří kampaní. Provázet jím vás bude 9 charismatických hrdinů a jejich mechovští společníci napříč Evropou. A pokud nechcete hrát sami, nemusíte, spojte se s kamarády a ovládněte kampaň v kooperativním módu.

  železná sklizeň
  POD KONTROLOU
  Převezměte kontrolu nad jednou ze tří velice odlišných fakcí, s více jak 40 jednotkami a 9 hrdiny s unikátními dovednostmi. Nastavte si multiplayerový zápas podle vlastní potřeby a nebo si nakonfigurujte herní rozhraní a zvolte váš oblíbený způsob ovládání. Vše máte pod kontrolou.

  historická strategie
  INTENZIVNÍ MULTIPLAYER
  Kompetitivní multiplayer je ve hře Iron Harvest podpořen žebříčky, hodnocenými zápasy a ligami. V nabídce bude hned od začátku široký výběr z map a výzev, které budete moci také hrát i v režimu jednoho hráče či v kooperaci.

  mech strategie
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Strangelove: Zdravím, potvrzenou platformu od distributora zatím nemáme ale předpokládáme, že se bude jednat o Steam. :-)

  • Strangelove

   Dobrý den,
   jelikož hra vychází za necelý měsíc, chtěl bych se zeptat, zda už je známo, na jakou platformu se bude aktivovat?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Iron Harvest - Collectors Edition!