Miasma Chronicles
XSX

1 199
Nákupem získáte 48 kreditů
Štítky: Taktické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 53182
Hra také dostupná pro:  PS5

Obsah edice

 • Miasma Chronicles přináší nádherně zpracované, nezapomenutelné taktické dobrodružství od vývojářského týmu The Bearded Ladies, který s tímto žánrem načerpal bohaté zkušenosti při tvorbě úspěšného titulu Mutant Year Zero: Road to Eden. Vydejte se na cestu postapokalyptickou pustinou v nepříliš vzdálené budoucnosti, ve které byla Amerika rozvrácena ničivou silou známou pouze jako „miasma“.

  Seznamte se s Elvisem – mladíkem, kterého jeho matka přinesla jako dítě do hornického městečka Sedentary, kde ho pak zanechala v péči robotického staršího „bratra“. Jediné, co po ní Elvisovi zbylo, je záhadná rukavice, se kterou lze ovládat miasmu.

  Připojte se k bratrům na výpravě postapokalyptickou pustinou ve snaze nalézt vytoužené odpovědi. Odpovědi, které mohou navždy změnit běh lidských dějin.
  OBSAH BALENÍ
  - Fyzická edice obsahuje navíc artbook, exkluzivní oblek důlního technika pro Elvise a exkluzivní krunýř důlního záchranáře pro Diggse.

  PRŮZKUM A SOUBOJE
  Mix průzkumu prostředí v reálném čase s taktickými tahovými souboji využívajícími RPG prvků. Zkoumejte nádherná, detailně zpracovaná prostředí a setkávejte se s neobvyklými postavami.
  Miasma Chronicles
  GUNS, LOTS OF GUNS
  Využívejte vylepšitelné zbraně a schopnosti přinášející vašim hrdinům výhodu v boji.
  Miasma Chronicles
  ODHALTE PRAVDU
  Prožijte poutavý, dechberoucí příběh, během kterého se vyjeví pravda o miasmě.
  AKČNÍ
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Miasma Chronicles? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu