Minecraft: Story Mode - Season 2
PC

599
Nákupem získáte 23 kreditů
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Vtipné, Příběhové, Minecraft
 • Druhé sezóna příběhového Minecraftu od mistrů žánru Telltale je tady a těsit se můžeme na další dobrodružství Jesseho a jeho parťáků.  Na disku najdete první epizodu hry a kód ke stažení všech dalších epizod, které budou postupně vycházet. 


  O PÁR LET POZDĚJI
  Na konci předchozí sezóny se Jesse a jeho Řád kamene stali nejslavnějšími hrdiny na světě. Příběh druhé sezóny se odehrává o několik let později. Jesse, jako vůdce Beacontownu, objeví tajemnou rukavici, pradávný relikt disponující neskutečnou silou.

  VĚTŠÍ, NEŽ SI DOKÁŽOU PŘEDSTAVIT
  Jesse a jeho přátelé se tak opět vydávají za dobrodružstvím a čeká na ně svět větší, než si dokážou představit. Postupně je čeká mnoho těžkých rozhodnutí, super zábavy a alespoň jedna temperamentní lama.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Solidní epizodická série, která zůstává věrná předloze a která nabízí fanouškům Minecraftu poněkud odlišný pohled na jejich oblíbený hranatý svět. Pokud vám ale Minecraft nic neříká, neexistuje moc důvodů, proč byste měli příběhu Jesseho a jeho přátel věnovat zvláštní pozornost.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Minecraft: Story Mode - Season 2!