MXGP2 - The Official Motocross Videogame
PS4

(1x)
999
Nákupem získáte 40 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Motocykly
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 21131
 • DÁREK K OBJEDNÁVCE
  Dvě DLC sady výbavy pro vašeho jezdce. Oblečení Tonyho Cairoli a Ryana Villopota.


  MXGP2 - The Official Motocross Videogame (PS4)

  Bahno, špína, adrenalin a vůně spáleného benzínu. To je motokros a motokros je MXGP2. Oblíbená motokrosová hra přináší celou řadu zásadních změn a vylepšení, které z ní dělají tu nejzábavnější a současně nejrealističtější hru ve svém žánru.
  OFICIÁLNÍ SEZÓNA 2015

  Tratě a závodníci jsou aktualizováni o oficiální sezónu MXGP 2015, a to včetně oblíbené americké tratě Glen Helen. Připomeňte si ty nejlepší okamžiky sezóny 2015 díky hernímu režimu Real Events. V rámci typické výzvy dostanete za úkol splnit sérii podmínek pro vítězství.

  VYLEPŠENÍ TRATÍ
  Nové možnosti fyzikální deformace terénu, vylepšená grafika, vylepšená 3D vegetace, vylepšení fanoušci okolo tratí, implementace překážkových předmětů. Prostě vylepšení se dočkalo snad vše, na co si vzpomenete.

  MXGP2 - The Official Motocross Videogame (PS4)

  REÁLNĚJŠÍ ZÁVODY
  Soutěživější a agresivnější umělá inteligence jezdců, vám dá častěji pořádně zabrat. Bude se tak hodit možnost přetáčení času během hry. Vylepšení se dočkaly animace jízdy a pádů, které snad uvidíte co nejméně.

  ÚPRAVY MOTOREK
  Můžete si kompletně upravit motorku od výběru výrobce přes změnu kombinézy, řídítek, výfuků, pneumatik, ráfků, závěsů, brzd: Některé úpravy změní pouze vzhled motorek, jiné změní výkon a některé ovlivní obojí.

  MXGP2 - The Official Motocross Videogame (PS4)

  ÚPRAVY TÝMU
  Máte možnost vytvořit si vlastní osobní tým, který můžete použít ve všech herních režimech. Můžete si vybrat název i logo a nakupovat motorky, vlastní kombinézy a doplňky pro motorky i jezdce za herní měnu MX Credits.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (1)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • - kariéra
  • - jízdní model
  • - obtížnost
  • - mnoho možností vizualizace teamu či jezdce samotného
  • - mulitplayer
  • - umělá inteligence (a to bylo slibů)
  • - jen po trati.... běda odbočení
  • - animace pádů, to si dělají srandu?

  Hra oproti jedničce dostala menších úprav, jak po grafické stránce tak po celkové, jízdní dojem atd. Především se propracovala kariéra, ta možnost vizualizace udrží hráče dlouho u hry. Navíc online režim je velice dobře zvládnutý, takže pokud nebaví single, je tady tahle možnost.

  No a teď k těm záporům. To bylo slibů jak bude AI větší výzva. Jaké nebudou skvělé animace. No a opět děs a hrůza. Pády jsou k smíchu, a soupeři jsou těžce nalajnovaní. Zkuste na jednom závodě opakovat klidně desetkrát start. Vždy po třech zatáčkách bude stejné pořadí.... Totálně ujeté. Styl jízdy, furt stejný. Nejlepší to je v měřeném tréninku, kdy potkáte jednoho a toho samotného soupeře na stejném místě, kde úplně stejně jako pár kol před tím najede do banerů. Což se dostávám k situacím kdy jen půlmetrový výjezd z dráhy je trestám vteřinovým zatmavením obrazovky a následném vrácení na trať. Pády, které jsem už zmínil jsou kapitola sama pro sebe. Co nejvíce mě osobně vadí je ten moment, kdy spadnete a nevidíte žádnou simulaci zvedání motorky nebo něčeho podobného. Prostě 4 vteřiny a jste zpět na motorce. Takže když spadnete z prvního místa tak ač jsou za Vámi jezdci, nepřijdete takřka o moc. A až se to naučíte, což vlastně ani není o tom, prostě až si nakoupíte max. vylepšení na motorku, pak to bude stejná nuda jako u prvního dílu, kdy budete dávat druhému půl kola i se třemi pády. Naštěstí sbírání creditů které slouží jako finance potrvá, takže nějakou sezonu než budete na TOP úrovni to potrvá. Tady prostě jen vadí ta zkutečnost že na nejtěžší obtížnost máte prostě určené že budete jezdit max. kolem 20 místa z 22. Na úroveň hard, tedy tu před realistic kolem 15 atd. Jo, bohužel tady se nic od jedničky nezměnilo. Vlastně krom grafiky, možnosti úprav teamů atd. a zlepšeného jízdního modelu neprošla hra ničím větším bohužel... Ale stejně tuhle hru hrají pouze fanoušci motorkosu, a Ti to budou hrát určitě ať už je to jak chce. Rozhodně není i přes to vše záporné co jsem napsal nic lepšího na trhu...

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit
heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky