NHL 17
PS4

(2x)
799
Nákupem získáte 24 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Hokej
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 24607
 • Prožijte svůj hokejový sen v nových režimech Draft šampionů a Světový pohár, podmaňte si led díky komplexnímu ovládání autenticky reagujících brankářů, zcela novému pojetí soubojů před brankou v útočné i obranné třetině a vylepšenému systému kolizní fyziky. Jednoduše ten nejlepší herní hokejový zážitek. To je NHL 17.  PROŽIJTE SVŮJ HOKEJOVÝ SEN

  Bez ohledu na způsob hraní vám NHL 17 nabízí nové režimy, v nichž si zahrajete za oblíbené týmy a hráče. V Draftu šampionů zažijte fiktivní draft, v němž si sestavíte tým plný hvězd, nebo na Světovém poháru zabojujte o národní čest. Fanoušci Be a GM se mohou těšit na evoluci ve správě týmu. Nově budete mít možnost dohlédnout na celý byznys v režimu Organizace, v němž vám připadne na starost vše od stánkového prodeje po přestěhování týmu. 

  NHL 17 (PS4)

  VĚTŠÍ MOŽNOSTI ÚPRAV
  Pozvedněte svůj tým v EA SPORTS Hockey League na novou úroveň postupným odemykáním předmětů vlastní úpravy. Pomocí Editoru týmu pro EASHL a Be a Pro si upravte dresy k obrazu svému, nebo ve zcela novém Editoru stadionů v režimech EASHL a Organizace si vytvořte domácí halu, o které jste vždycky snili. Upravte si každičký detail od povrchu ledu přes gólové světlo a výsledkovou tabuli až po gólovou znělku a světelné efekty, které dodají šťávu důležitým momentům vašeho týmu.

  NHL 17 (PS4)

  OVLÁDNĚTE LED
  Hokejové zápasy se vyhrávají a prohrávají před brankou. Nový systém soubojů před brankou vám umožní porvat se o klíčový prostor v brankovišti, a to jak před vlastní, tak soupeřovou klecí. Brankáři působí autenticky díky svému vzhledu i chování doplněnému o realistické postoje a zásluhou dokonalejší umělé inteligence provádí lepší reflexivní zákroky – lépe čtou hru, a proto mohou zareagovat hbitým atletickým pohybem, nebo zablokovat puk tělem. Inovované hity, přihrávky, přebírání puku a bruslení vám dovolí získat navrch v každé části kluziště.

  NHL 17 (PS4)

  ZDOKONALTE SVOU HRU
  Nová generace vizuální herní asistence a trenérských připomínek vám pomůže zdokonalit hru, ať už soupeříte on-line o nejvyšší příčky, nebo jste si nazuli virtuální brusle vůbec poprvé. Díky bezkonkurenčním možnostem úprav hratelnosti si můžete zápasy uzpůsobit podle preferovaného stylu od rychlé akce po autentickou simulaci.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (6)

  • jerry-66

   Jan Bobrovský: dík za info,já jen,že jsem to viděl v nabídce playstation-store,tak jsem nevěděl,jestli to bude i u vás v nabídce,ještě jednou dík...

  • jerry-66

   kuki:..chce to líp číst,já jsem o žádných dárcích nepsal

  • kuki

   jerry-66: Když vychází DLC tak se snad žádné dárky nedávají. Chtít za tohle plnou pálku až se jde EA bodnout. Po 7 letech co kupuju každý díl mi už fakt došla trpělivost a zůstanu u 16:)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   jerry-66: Bonusový obsah je součástí standardní edice :)

   Žádná další edice nebude, vámi zmíněné jsou bohužel pouze digitální.

  • jerry-66

   ....chtěl bych se zeptat,jestli při předobjednávce,bude nějaký bonusový obsah a jestli budete prodávat jen standart edition,nebo i deluxe a super-deluxe...dík

  • kana92

   Zdravím,bude ke hře nějaký dárek?

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • -oslavy golů.
  • -novinky
  • -Světový pohár
  • Hra se mohla posunout dál.

  Těžko se dá popsat hra,která nemá konkurenci a vychází každý rok. Jelikož sem NHL 15 a 16 nehrál tak zde pro mě bylo hodně novinek. Nové oslavy golů. Nové mody. Kde vás nejvíce pohltí omline. Kde za pomocí karet si tvoříte svůj tým snů. Dále se mi zde velice líbil světový pohár,kde si připadáte jako při šampionátu. Skvělé je i provedení živých moderátorů,kteří tomu dodají tu pravou atmosféru.

  Atmosféra je tu zde jedinečná, ale co mi tu zde opravdu chybí tak je lepší AI spoluhráčů a brankářů. Celkově bych to hodnotil velmi kladně.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • -nové oslavy gólů
  • -repre dresy
  • -naprosto stejné jako předchozí ročník nhl 16.

  Moje hodnocení je 7/10

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

cyberpunk2077, johnnysilverhand, cyberpunk2077game
daysofplay2024, daysofplay
doplnkydodomu, doplnkydobytu, detskypokoj
assassinscreedshadows, acshadows
hvezdnevalky, starwarsunlimited
mistrisveta, ms2024