Penarium (PC DIGITAL)
DIGITAL

189
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1004594" ["cena"]=> string(3) "189" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 189 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Arkáda, Vtipné, Obtížná, 2D plošinovka
 • 3 Arény4 Herní módyKampaň mód se 30 výzvamiArcade mód přinášející přes tucet odemykatelných vylepšeníCOOP a VERSUS lokální multiplayerOnline žebříčkyTemně komické dialogy a cutscény
  Penarium je zasazeno do zlověstné cirkusové arény, kde soutěžící, podobně jako staří gladiátoři, musí z donucení bavit sadistický dav diváků.
  V této zběsilé 2D arkád aréně si vezmete pod křídla našeho antihrdinu Willyho, který je nucen pro přežití běhat, skákat a vyhýbat se smrtícímu portfoliu zákeřných pastí. Uspějte a Willy se stane šampiónem Penaria. Za opačných okolností Willy zemře tou nejúděsnější smrtí ku potěšení morbidního obecenstva.
  Proveďte Willyho pekelným šílenstvím v single-pleayer a v multi-playeru až pro dva hráče jak v kooperačním, tak ve versus módu. Každé dítě chce jít do cirkusu, ale žádné dítě v něm nechce zemřít.
  Přednosti hry:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Penarium (PC DIGITAL)!