Re-Legion Deluxe Edition
Digital

175

Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.

Tuhle hru už nemáme. Máme však jinou verzi.

Přejít na jinou verzi
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Real-time strategie
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1005491
 • Re-Legion Deluxe Edition obsahuje:
  Hru Re-Legion Digitální soundtrack Digitální artbook Seznamte se s futuristickou technokratickou společností a převezměte roli proroka v této kyberpunkové RTS hře. Sepište dogmata, konvertujte občany a začleňte je do své sekty. Přeměňte je na válečníky, bojujte s bezvěrci a změňte své ideály na nejmocnější náboženství!
  Ve hře Re-Legion sledujete cestu Eliona, od osamělého proroka až po hlavu nejmocnějšího náboženství ve městě. Re-Legion nabízí alternativu ke standardnímu řízení ekonomiky a zdrojů v RTS hrách. Hra vám umožňuje změnit obyčejné občany na vaše následovníky. Noví členové sekty rozšiřují možnosti tohoto náboženského kultu, vydělávají kybernetické mince, za které si můžete koupit vylepšení, modlením posilují víru a získavají speciální schopnosti, hackováním budov a reklamních tabulí rozšířují kontrolu nad územím, konvertují ostatní občanů nebo bojují s nepřátelskými jednotkami a bezvěrci.
  Celkový směr operace sekty je definován zvolenými dogmaty. Od mírumilovného náboženství až po nenávist vůči nevěřícím - každé z desítek dogmat definuje způsob, jakým se sekta bude snažit dosáhnout svých cílů. Bez ohledu na způsob, který si vyberete, vaši stoupenci budou spolupracovat na vybudování silného kultu.
  Vlastnosti hry:
  Jedinečná RTS mechanika, která umožňuje získávat nové jednotky konvertováním občanů Transparentní, futuristická, kyberpunková grafika s temnou atmosférou Příběh pro dospělé se zajímavým pozadím a výběrem morálních rozhodnutí Speciální mechanika pro kontrolu území pomocí hackování Možnost hrát hru mnohokrát, a to jak v režimu single, tak v režimu pro více hráčů
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

hobit, bilbopytlik, bilbobaggins, hobbit
heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovahra, heroesofmightandmagic, homam
gympl, gymplfilm, vinyl, filmovysoundtrack, soundtrack
zaklinac, geratl, ovineakrvi, divokyhon
kingdomcomedeliverance, kcd, warhorsestudios, warhorse, ceskehry
spiderman2, marvelsspiderman2, funkopop, popfigurky