Resident Evil 3
PS4

(2x)
799 1 399 Kč

Sleva platí do 30.12.2024 nebo vyprodání

Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Hororové, TPS, Zombie, Temné
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 32351
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 280 Kč

nebo

 320 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Populární série Resident Evil se dočká dalšího převyprávění. Tentokrát se na řadu dostává třetí díl, ve kterém je hlavní hrdinkou Jill Valentine, jedna z nejikoničtějších videoherních postav, kterak utíká z Raccoon City, pronásledovaná tajemnou biologickou zbraní Nemesis. Hráči se také mohou účastnit nikdy nevyprávěných experimentů společnost Umbrella na okraji Raccoon City v online asymetrické multiplayerové hře, Resident Evil Resistance, obsažené v balení Resident Evil 3.  ZAMOŘENÍ MĚSTA

  Ve hře Resident Evil 3 prchá členka útvaru S.T.A.R.S. a jedna z nejvíce ikonických postav série Jill Valentine z města, které je nemilosrdně pohlcováno nemrtvými a jinými děsivými stvořeními. Hra Resident Evil 3, která byla vytvořena za využití RE Enginu společnosti Capcom, přináší modernizovanou hratelnost ve vysokém rozlišení a kombinuje akci a klasický survival horror.

  Resident Evil 3 (PS4)

  S.T.A.R.S.
  Ve hře Resident Evil 3 se ocitáte v roli Jill, která se snaží o útěk ze zamořeného města Raccoon City. Děj hry se odehrává těsně před a těsně po událostech z Resident Evil 2, které vrhají nové světlo na kritickou situaci ve městě Raccoon City. Každá naděje na útěk je zmařena další hvězdou série Resident Evil: impozantní organickou zbraní Nemesis. Toto brutální a zároveň velmi inteligentní monstrum využívá bohatý arzenál zbraní ničivé síly za účelem nemilosrdné eliminace všech přeživších členů jednotky S.T.A.R.S. ve městě - a Jill představuje jeho poslední cíl...

  Resident Evil 3 (PS4)

  20 LET OD VYDÁNÍ
  Resident Evil 3 představuje vysoce žádané přepracování oblíbené klasiky z roku 1999. Kamera s pohledem přes rameno a modernizované ovládací schéma přinesou vylepšení hratelnosti a zážitku ze hry, který bude ještě mnohem děsivější než kdykoliv předtím.

  Resident Evil 3 (PS4)

  BIOLOGICKÉ OHROŽENÍ
  Zažijte kdysi životem pulzující město z jiné perspektivy a staňte se svědky děsivého propuknutí nákazy způsobené virem T-Virus - biologické zbraně vyvinuté společností Umbrella Corporation. Postavte se hrůzným protivníkům v nepřetržitém boji o přežití. Napínavé prozkoumávání prostředí, při kterém tuhne krev v žilách je doplněno o tolik oblíbené a zábavné puzzly.

  Resident Evil 3 (PS4)

  NERVY DRÁSAJÍCÍ NAPĚTÍ
  RE Engine vytváří fotorealistické apokalyptické prostředí, kde ohyzdné zombies a nejrůznější hrozivá stvoření čekají za každým - a velmi tmavým - rohem. Patentovaný RE Engine pohání bohaté portfolio vysoce ceněných her, jako je Resident Evil 2, Devil May Cry 5 a Resident Evil 7 biohazard.

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (57)

  • Shadow

   Recenze jsou tentokrát velmi rozpačité. Vypadá to na brutálně osekanou verzi původního RE3. Údajně je to na 5 hodin, maximálně 6, když to člověk hraje hodně důkladně, a Nemesis je slabý odvar Tyranta z RE2. Nějak mě ta sběratelka přestává mrzet :)

  • Lukaso 23

   Škoda že tady není collection edition

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Kristyna: Zdravím, zatím nemáme hlášené žádné potíže a vše by mělo proběhnout v pohodě, podobně jako u Dooma minulý týden. Kdyby něco hrozilo, tak určitě dáme vědět :)
   Hru budeme klasicky posílat den předem, aby u vás mohla být na den vydání.

  • Kristyna

   Zdravím, nebude problém s doručením hry v době vydání přes všechna opatření, která v republice momentálně máme? A v případě že hra vyjde 3.4. kdy mi přijde domů?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Filip: Zdravím, k Resimu nebudeme mít žádný fyzický dárek.

  • Filip

   Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda-li neuvažujete o nějakém menším dárku alespoň k počtu krabicovek. Třeba samolepky nebo tak něco.. Někde dávají hrneček a jiné tak by byla škoda kdyby jste se nepřidali. Děkuji

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Hupik: Zdravím, podařilo se nám navýšit počet kusů hry i DLC. Bonusové DLC platí ke všem aktuálním předobjednávkám.
   Až zde zmizí obrázek DLC tak to znamená pouze to, že DLC nebude k dalším objednávkám :)

  • Hupik

   Zdravím, takže nebude za předobjednávku ani Classic Costume Pack ?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Andrew: Zdravím, k tomuto dílu bohužel dárek nebudeme mít.

  • Andrew

   Dobrý den, bude ke hře ještě nějaký dárek? Díky

  • Radek

   S RE3 to vypadá vážně bledě a složitě. Nejprve se zruší sběratelské edice na PC a jsou dostupné pouze na konzole, takže nás vydavatel nutí hru koupit 2x. Sběratelskou edici pro konzoli a klasickou edici pro PC, kde ji plánuji hrát. S tímto přístupem jsem se před lety již smířil a mám takto různé hry, klasickou pro PC a sběratelskou pro PS4. Tento případ byl také u Resident Evil 2 remake.
   Čestná výjimka byl Resident Evil 7, kde byla sběratelská edice i pro PC.
   U Resident E|vil 3 jsem chtěl opět sběratelku pro PS4 a klasickou retail edici pro PC, kde ji chci hrát.
   Jenomže zde už narazilo, jelikož sběratelek pro konzole bylo pár v jednotkách kusů (což bude o mnoho méně než u RE2, kterých také nebylo mnoho, ale byly). Krabicová verze pro PC zřejmě nebude vůbec a pro konzole budou krabicové verze limitovány, jako by se jednalo o sběratelskou edici.
   Digitálním verzím se zásadně vyhýbám, jelikož co není ve fyzickém provedení nerad kupuji.
   Výjimku jsem udělal zatím akorát u Gears 5, který jsem koupil pro hraní na Steamu, ale zde byla alespoň sběratelská edice pro XONE byť jenom v USA.
   S tímto přístupem už vychází ve zlatém světle i Ubisoft, který má verze pro PC digitální, ale pořád nabízí pro PC sběratelky, byť bez disku a s kódem pro digitální verzi, ale samotná sběratelka je pořád fyzická.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Shadow: Capcom se spíše snaží zabít krabicové prodeje a donutit zákazníky zakoupit hru digitálně. U PC krabicovek je tahle taktika už standardem, ale u PS4 hry se s tím setkáváme asi poprvé. Uvidíme, třeba nakonec otočí :)

  • UchihaNaoto

   Mě hrozně zajímalo jestli je Resident Evil 3 v předobjednávkách horší než Resident Evil 2 u Xzonu. Já třeba taky bez steelbooku na Resiho 3 prdím a vezmu až ve slevě za max 500kč po půl roce od launche. A když vezmu v potaz, že 21.04.2020 má vyjít hra co je v "" udělaná doma na koleni Daymare 1998 a taková nízkorozpočtová hra vyjde v black edici za cca 999kč je Capcom vážně k smíchu. To vážně nepochopíš tak oni ti dají steelbook k Monster Hunter World i Iceborn pak Resimu 2 a na trojku se vykašlou? V tom případě já jim taky kašlu a svých 1500kč radši utratím za nějakou jinou hru v edici a vezmu tu alternativu Resiho ten Daymare 1998. Nicméně co jsem tak nějak zaslechl tak s tím steelbookem by se to prý mohlo v následujících dnech změnit a možná bude. Uvidíme a co jsem tak nějak koukal tak nejsem sám co nekoupí kvůli té absenci.

  • Shadow

   Opravdu zajímavý přístup. Capcom se očividně snaží za každou cenu zabránit tomu, aby si lidi koupili jejich nejnovější hru :D

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Zdravím, k Residentu jsme měli vymyšlený náš originální dárek, ale Capcom bohužel extrémně omezil dodávky krabicových verzí. Z toho důvodu jej bohužel nemůžeme realizovat.

  • Honza

   Kdyby byl u vás steelbook byla by to pecka a předobjednávám hned.

  • colapso

   Dárek u Vás nebude? Chtěl bych objednat,ale takhle stejně jako ostatní nemám zájem. Vlastní steelbook od Vás si myslím,že by ostatním obchodům vzal vítr z plachet. Zkuste to, prosím

  • Shadow

   Mám to podobě, pokud se mi nepodaří sehnat sběratelku, asi zruším objednávku a koupím to později za pět stovek. Stejně nebude čas, když pak hned za týden vychází FF VII Remake ;)

  • Ew4NgeR

   Já osobně asi ušetřím. Vzhledem k tomu, že Sběratelka je nedostupná .... Leon to bude muset obrečet. A ani Capcom neuvedl, žádnou zajímavou edici. Dost mě překvapuje absence Limitované edice. Tak není kam spěchat a koupím to za půl roku za nižší cenu.

   Skoro mi to přijde, že Capcom si je úspěchem a prodej, tak jistý. Že vůbec nevyvíjí, žádnou snahu. Jak mi udělali radost RE2, tak se zase začínají s.....t.

  • Ednprm

   Udajne steelbook bude vyhradne u jednoho americkeho obchodniho retezce, ale snad neco budem mit i my

  • Rostislav

   Nějaký dáreček určitě Xzone vykouzlí :) jen je škoda té sběratelky opravdu sem doufal a doufam i do poslední chvile v zázrak Leon ceka! :D :)

  • Uchihanaoto

   Capcom tentokrat nedoda Steelbook jako u Resident Evil 2? I ta propiska byla bomba.Ten launch Trojky je dost chudy teda.

  • Ew4NgeR

   Jan Bobrovský (Xzone): No osobně to slyším poprvé a kdybych to věděl, tak objednám ihned standardní edici a nečekám ... ale budiž má chyba.

   Navíc pořád je to o tom rychlém kliknutí, takže se toho moc na celé věci nemění. Ale v tomhle případě to jde za Capcomem. Moc dobře ví, že v Evropě je velká FAN základna. Proto byla i výrazně dražší než v USA.

  • Shadow

   Výborně, tak to těm pěti vyvoleným blahopřeji. Asi si příště budu muset najmout nějakého otroka, který bude dnem a nocí sledovat váš web, abych to do těch deseti sekund od ohlášení stihl předobjednat. Moc hezky to Capcom tentokrát pořešil a překupníci na ebay mají zase žně.

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Můžeme prozradit, že edice se počítá v kusech, ne v desítkách nebo stovkách. Proto se nedostalo ani zdaleka na všechny zákazníky z prvního dne předobjednávek. Bohužel více jich Capcom do ČR nedodá.

   Ew4NgeR: Tento zajímavý přístup ke kusově extrémně limitovaným sběratelkám máme přes 10 let a zákaznici to velmi oceňují. Věříme tedy, že je to správný přístup a ne nějaké soutěže nebo honba za nejrychlejším kliknutím :)

  • Tom

   LOL

   Objednano 10.12.2019 15:55, takze jsem si jist, ze jsem byl jeden z prvnich. V detailu objednavky jsem primo napsal, ze v pripade CE si preji upravu objednavy prave na ni...

   Vybehli jste se svymi zakazniky pekne jen co je rict................

  • Ew4NgeR

   Sberatelska blamaz: Zajímavý přístup ... měl jsem za to, že nejhorší je JeReCE. Ale X-Zone taky pomalu maká na super pověsti ....

  • Sberatelska blamaz

   Ew4NgeR: nabidli to prvnim lidem, kteri meli predobjednanou obycejnou krabicku hry..

  • Shadow

   Cože?! Objednal jsem 10.12.2019 18:22 a nic. To by mě zajímalo, kolik lidí bylo předemnou...

  • Rostislav

   Dobrý večer též stejná otázka 10.12.2019 18:34 1111765383 děkuji za info s pozdravem Rostislav Ludvig

  • Venca

   Já mám podobnou otázku. Objednávka č. 200964, objednáno 10.12. v 18:52. Vím že jsem nebyl první, ale kolikátý v pořadí jsem byl, že se na mě nedostalo ?

  • Ew4NgeR

   Jan Bobrovský (Xzone)

   "Tradičně jsme ji nabídli prvním zákazníkům s předobjednávkou a i přes velmi vysokou cenu se po ní ihned zaprášilo"

   Této větě nerozumím? Jak nabídly? Sběratelskou edici vyhlížím už od oznámení a stále jsem nezaznamenal možnost jí u váš objednat. Nebo jsem něco propás?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Sběratelek Resiho je pro český trh bohužel extrémně málo a doufáme, že nedojde ještě k dalšímu krácení. Tradičně jsme ji nabídli prvním zákazníkům s předobjednávkou a i přes velmi vysokou cenu se po ní ihned zaprášilo.

   Aktuálně to vypadá, že i běžných edic v krabičce bude velmi málo a hra se v ČR do vydání možná vyprodá v předprodeji. Capcom tady razí velmi zvláštní prodejní politiku.

  • Shadow

   Přestávám těm sběratelkám nějak rozumět. Napřed velkolepý ohlášení pro Evropu a pak se to nedá nikde koupit (pokud člověk nežije v Anglii nebo během 50 sekund neobjednal na německém Amazonu). Fakt demence.

  • Tom

   Obrovské zklamání... Teď už určitě v nabídce nebude :(

  • PC sberatelka

   Furt nic jo?

  • Score

   Vůbec v ČR nebyla ještě. Ano jednou měl předobjednávky otevřené ten zelený mužík z A. Na druhý den email že zboží se nepodaří zajistit atd...Ještě věřím v jeden e-shop ,který zajistil tehdy dvojku. Ale je to bída :-(

  • Venca

   Dobrý den. Pletu se, když usuzuji, že sběratelská edice u nás k dostání nebyla a nebude ?

  • Jan

   U nas mel sberatelku zatim jen jediny eshop a to za 7999Kc. I tak byla hned vyprodana.

  • Shadow

   Rostislav: Sběratelka je k dostání i jinde, např. v Německu, Itálii atp. Akorát je samozřejmě všude už vyprodaná a na ebay se ceny pohybují mezi 10 a 20 000 Kč. Radši se připrav na nejhorší :)

  • Rostislav

   Snad se zadaří u nas sehnat sběratelku EU verze uz byla ukazana ale snad to nebude mit jen na predprodej UK...

  • Shadow

   Vypadá to na stejný obsah, jako má japonská edice, takže box, plakát, soundtrack (2 CD), soška a artbook. Teď už jen doufat, že ji Xzone zařadí do nabídky.

  • Tom

   Capcom právě teď na svém oficiálním Resident Evil twitteru oznámil CE pro Evropu.
   Konečně!!!

  • Eliška Vránová

   Zdravíme, na informace o edicích případně sberatelce ještě čekáme, snad se brzy něco dozvíme. :-)

  • whiterspon

   dobry den jak to tedy vyúada s kolektorkou predem dekuji za info

  • ThePetr

   Zdravíčko, nevíte jestli bude nějaká steelbook edice, jako byla v loni u Resi 2?

  • Shadow

   UCHIHANAOTO: A jak víš, jak bude vypadat evropská sběratelka? Nebo soudíš podle US edice? I u RE2 byly značný rozdíly mezi americkou, japonskou a evropskou edicí... US edice taky měla jenom digitální OST a neměla steelbook a klíče. Podle mě toho bude v EU edici zase víc, jako u RE2.

  • Rostislav

   Zdravíčko nevíte něco ohledně sběratelské edice? Hlavně jestli budete mít v nabídce věřím že ano tak jako bylo re2 atd :-) krásné svátky přeji

  • UchihaNaoto

   Naprosto odporný přístup k zákazníkům ze strany Capcomu co se týče sběratelky. Jako dvojka sběratelky stála kolik cca 6666kč a sběratelka trojky bude stát něco okolo 5000kč a obsahuje jenom mapu,sošku,artbook,ost na disku,klíčky,deluxe obsah,steelbook,odznáček a krabici ve,které to bylo.A trojka má jenom mapu,sošku,ost,ale digitál.artbook a zase krabici ve,ketré to bude.Jako za mě za tu cenu neskutečný fail a plivanec do ksichtu od Capcomu.Ani ten blbý steelbook to nemá.No je to škoda.Pokud nebude steelbook edice jako u dvojky tak se na remake trojky vykašlu a koupím až ve výrazné slevě.

  • Lukaso23

   PC verze podle mě bude ale až později tak uvidíme

  • Zobrazit všechny komentáře
 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • grafika
  • jill valentine
  • herní doba

  pro milovníky série paráda, jen je o dost kratší než originál

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup

  RE3: Nemesis zároveň s Alone in the Dark a Silent Hill byla mojí první hororovou hrou na PS1. Od té doby jsem začal milovat horory. pamatují si to jako by to bylo včera co jsem hrál RE3. Neuvěřitelně mě to bavilo. Ta obtížnost, hádanky, dokázat přežít a hlavně Nemesis! Když jsem si poprvé zahrál RE2 minulý rok, tak jsem se vrátil do dětských let. I přesto, že to byl jiný díl, tak jsem cítil velkou nostalgii a o to víc se těšil na RE3 Remake. Bohužel nostalgie vyprchal po první hodině hraní. Kdy jsem zjistil že, hru zapnu znova a na Hardcore mod. Bohužel i přesto tu něco chybí. Říkal jsem si ''Hra bude kopírovat co nejvíce RE3: Nemesis a k tomu nám rozšíří děj o nové lokace a propojí se víc s RE2. Super!'' Hra je skvělá ale není to RE3: Nemesis Remake ale jen RE3. Tohle se nazvat Remakem nedá. Je to jen pro nalákání fanoušků první hry. Tohle je úplně jiná hra. Řekl bych spíš že jde pouze o vypůjčení pár postav a nápadů z RE3: Nemesis. Snad jen jednu lokaci jsem poznal z originálu. Jedná se rozhodně o skvělou hru! Pokud zapomenu na první RE3 Nemesis tak se najde snad jen jedna věc co mi byla do očí! A to akční Carlos a nesmrtelná Jill! Carlos dokáže bez problému poslat na zem pěstí o hlavu většího nepřítele! Jill zas nemá problém schytat pár raket z bazuky! Vidím v tom RE4,5,6 a doufám, že vývojáři se nezačnou k těmto dílům přibližovat víc a víc! Plusy: Grafika, postavy, příběh, ovládání, RE Engine Mínusy: Nemesis je skvělý ale na to jak je akční tak má dost malé hřiště! oproti panu X z RE2. Město jsem čekal více rozmanité. Je tu minimum hádanek. Je toho celkově méně oproti RE2, který byl cenově levnější. Jasně je tu online hra v ceně ale online hry jsou dneska normálně zdarma. A hlavně já online hry nemám rád. Takže nemám chuť jí ani vyzkoušet. Zábava 9/10, Akce 8/10, Strach 6/10, Nostalgie 4/10, Hádanky 2/10. Jsem za tento přírustek moc rád a ještě víc za to že vyšel v den kdy se plánovalo! To je v tyto krušné časy za výbornou. Ale mám stále takový pocit malého podrazu od vývojářů. Žádný steelbook a vyšší cena oproti RE2. To je za mě na 1/10!

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

spongebobsquarepants, youtooz, figurky, spongebobvkalhotach
nekopara, catgirls, kočkoholky, vanilla, chocola, popupparade, animefigures
heistgeist, indiegamedev, xzoneedice, heistgeistgame, indiegame, cyberpunk, slovenskahra
borderlands, borderlandsmovie, cateblanchett, claptrap
pokémon, pokemontcg, tcg, pokemon
magicthegathering, mtg, pokemon, pokemontcg, ostrava