Ring Fit Adventure
SWITCH

(3x)
1 399 1 899 Kč

Sleva platí do 5.5.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 14 kreditů
 • 1 399 Kč
 • 1 099 Kč
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Párty, Fitness
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 31468
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 700 Kč

nebo

 800 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Ve hře Ring Fit Adventure hráči objevují rozlehlý svět a bojují s nepřáteli pomocí reálných fitness cviků. Nové doplňky Ring-Con a pás na nohu, které jsou součástí balení, rozpoznávají a měří hráčovy pohyby v reálném světě a mění je na činnosti ve hře. Například během na místě pohybujete svou postavičkou v herním světě pomocí připnutého Pásu na noze nebo mačkáním doplňku Ring-Con přeměníte svou sílu při cvičení na silný útok ve hře. Hráči, kteří budou hru denně hrát, si pravidelně procvičí různé části těla. Společně s bonusovými minihrami a posilovacími tréninky je Ring Fit Adventure zábavným zážitkem pro hráče s různou úrovní dovedností i životním stylem.

  RING FIT ADVENTURE OBSAHUJE

  - hru Ring Fit Adventure
  - Ring-Con
  - pás na nohu

  Ring Fit Adventure (SWITCH)  Herní brožurka

  v češtině.

  NOVÝ STYL DOBRODRUŽSTVÍ

  Ring Fit Adventure obrací typická dobrodružství hlavou dolů. Hráči dělají dřepy, posilují a protahují se, aby zvládli výzvy navržené pro širokou řadu tělesných typů a úrovní fitness dovedností. K hraní hry si hráči zapojí ovladače Joy-Con ze své konzole Nintendo Switch do přiloženého příslušenství – jeden k doplňku Ring-Con a druhý k pásu na nohu. Pás se připevňuje k hráčově levému stehnu, zatímco Ring-Con drží hráč v obou rukou.

  Ring Fit Adventure

  PRO VŠECHNY
  Ring-Con je ohebné elektronické zařízení, které vyvíjí odpor a obsahuje senzor, který rozpoznává námahu a reaguje na změny. Ring Fit Adventure se dá přizpůsobit k hráčově úrovni dovednosti, takže i hráči nezkušení ve fitness si mohou upravit intenzitu cvičení tak, aby vyhovovala jejich schopnostem. To jim umožní pokračovat každý den na úrovni aktivity, která jim je příjemná.

  ringfitadventure

  VZHŮRU ZA DOBRODRUŽSTVÍM
  Adventure mód v Ring Fit Adventure se odehrává v barevném světě, kde se střetává dobrodružství s fitness. K cestování je hráčům k dispozici přes 20 různých světů. Běháním na místě hráči rozpohybují postavičku vpřed a pomocí příslušenství Ring-Con vykonávají různé herní činnosti jako je skákání, vznášení se ve vzduchu nebo řízení voru na řece. Po cestě se objevují nepřátelé připravení k bitvě. Hráči mohou útočit a bránit se pomocí více jak 40 Fit dovedností – cviky rozdělené do kategorií jako jsou paže, břišní svaly, nohy a yoga.

  ringfit adventure

  SPRÁVNĚ PROVÁDĚNÉ CVIKY
  Hra hráčům poskytuje přesné návody, jak cviky správně provádět a jejich správné provedení působí zvýšené poškození nepřátelům. Každá činnost, kterou ve hře provedete, dává vaší herní postavě zkušenosti. Zvýšení úrovně zvyšuje statistiky či odemyká nové Fit dovednosti, které můžete využít v další bitvě. Adventure mód je navržený jako přirozený způsob, jak motivovat hráče k pokračování ve hře, pravidelnému cvičení, vývoji v herním světě, ale i zlepšování jejich fitness úrovně v tom reálném.

  ring-con. návlek na nohu pro joy-con

  TŘEBA JEN NA CHVILKU
  Kromě hlavního příběhu je tu dále mód Quick Play, který je skvělým způsobem, jak si užít Ring Fit Adventure v kratších časových intervalech, které lze kdykoliv přerušit. Každý si tak může krátce zacvičit, střídat se s přáteli a rodinou v minihrách a snažit se o vysoké skóre. Minihry zahrnují široký výběr aktivit od rozbíjení krabic poryvy větru vyvolanými ovladačem Ring-Con po tvarování keramiky pomocí dřepů.

  switch fit

  CVIKY PODLE SEBE
  Ostatní módy jako „Simple“ a „Sets“ nabízejí další možnosti cvičení. „Simple“ umožňuje hráčům vybrat si cviky, které si chtějí procvičit a vyzkoušet jednotlivě. Rekordy se zaznamenávají, aby každý mohl sám sebe překonávat. „Sets“ nabízí sestavené sekvence různých cviků, které se soustředí na určité téma nebo část těla. Tento mód je skvělým způsobem, jak se zaměřit na určité svaly, které by si hráč rád vypracoval jako například nohy, ramena, trup nebo spodní část těla.

  wii fit

  PRO KLID SOUSEDŮ
  Hra obsahuje také „Silent“ mód pro ty, kteří bydlí v bytech a nechtějí být příliš hluční. Aktivováním tohoto módu, cviky typu jogging jsou nahrazeny tiššími cviky, aby si hráči mohli procvičit nohy bez hlasitého dupotu.

  wii u fit

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (10)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   Woczko: Zdravím, je šance, že v půlce prosince ještě budou, ale nedokážeme to momentálně slíbit. S jistotou by měly bát začátkem příštího roku.

  • Woczko

   Zdravím, bude ring fit ještě někdy dostupný /naskladněný?

  • Svab

   Dobry den. Takze jiz ne zari? Bude vubec? Cekame jiz nekolik mesicu. A proc o zmene neprisel e-mail tem co maji predobjednano?

  • Eliška Vránová

   Mija1: Zdravíme, je třeba konzole Nintendo Switch - https://www.xzone.cz/konzole-nintendo-switch-2019. :-)

  • Mija

   Dobrý den je k Ring Fit Adventure za potřeby nějaká herní konzole kupříkladu Xbox ONE??

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   FoxArcher: Zdravím, bohužel Nintendo zřejmě nestíhá dovýrobu a na hru se bude čekat déle než bylo v plánu.

  • FoxArcher

   Dobrý den posunul se datum na 31.5 ? :(

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   vlado1983: Zdravím, zaručit v dnešní situaci bohužel nic nemůžeme, ale takový termín aktuálně udává český distributor Nintenda :)

  • vlado1983

   Vite zarucit ze to urite budete mit 6 dubna ? Jestli ano, okamzite si to predobjednam. Diky za odpoved.

  • Honza

   Budou nějaké dárky k predobjednávce?

 • Recenze (3)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup

  Opravdu perfektní věc na domácí cvičení. Hlavně během zimy člověka dokope se hýbat. Člověk by měl však vědět, že jde opravdu o cvičení a teprve v druhé řadě o hru. Občas jen docela otravný příběh a všudypřítomné "japonské" zvuky.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup

  Syna 14 ani jeho tatu hra bohužel do pohybu nevtáhla, ale pro ty kteří se chtějí hýbat je to skvělá hra. Osvěžení domácího cvičení. Super. K dokonalosti chybí už jen čeština. Proto 4*

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup

  Naprosto parádní věc, nechápu toho mobilu, co jsem dal 1 hvězdu do hodnocení, ale evidentně moc rozumu nepobral. Skvělá hovadina na c ocení, kde si najdou svoje jak úplní začátečníci, tak i ti fyzicky zdatnější, kvůli dost možnostem nastavení obtížnosti.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch