Silent Hill 2
PS5

(25x)
1 599 1 799 Kč

Sleva platí do 23.2.2025 nebo vyprodání

Nákupem získáte 64 kreditů 54 kreditů
Kredit boost získáte ještě 23.2.2025
  • 1 599 Kč
  • 1 199 Kč
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Hororové, TPS, Krvavé
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 50798
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 700 Kč

nebo

 850 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

  • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
  • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
  • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
  • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
  • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
  • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
  • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
  • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
  • Kompletní remake legendární hororové adventury Silent Hill 2 se konečně blíží. I tentokrát se hlavní hrdina James vydává do věčně zamlženého městečka, kde rozhodně nic nevypadá podezřele. Ani dopis, který dostal od své ženy Mary. Jen je už tři roky mrtvá. Na hře pracují hororoví specialisté z Bloober Team, autoři série Layers of Fear nebo The Medium.


    SILENT HILL, KDE SE SETKÁVÁ LÁSKA A TEMNOTA
    James se vydává do tajemného městečka Silent Hill, kam ho přivedl dopis od jeho zesnulé ženy. Čeká ho noční můra zahalená v mlze.Silent Hill 2
    NÁVRAT KLASIKY NA PS5
    Remake hry Silent Hill 2 z roku 2001 se zcela novou, špičkovou grafikou včetně ray tracingu. Nahlédněte do znepokojivého světa Silent Hill jako nikdy předtím a užijte si ještě více pohlcující příběh.
    Silent Hill 2
    ZTRAŤTE SE V MLZE
    Ponořte se do zcela nové úrovně grafických technologií, které pohání Unreal Engine 5. Využijte realistické zvuky prostředí díky 3D zvuku systému PlayStation 5 a nechte se skutečně vtáhnout do světa Silent Hill.
    Silent Hill 2
    VYLEPŠENÝ SOUBOJOVÝ SYSTÉM
    Vžijte se přímo do děje díky novému pohledu zpoza ramene a díky modernizovanému a aktualizovanému soubojovému systému se postavte tváří v tvář děsivým monstrům a zažijte střetnutí, která jsou vyhrocenější než kdy dřív.
    Silent Hill 2
  • Přidejte komentář

    Pravidla komentářů

    Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

    Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Komentáře (10)

    • Michael (Xzone.cz)

      Luca: Dobrý den, nahraný banner s DLC bonusy, který nám byl poskytnut českým dodavatelem byl bohužel chybný. Dárky v podobě DLC skinů, které jsme avizovali byly dostupné jen pro digitální distribuci a dodavatel nám tím pádem není kódy schopen zajistit. Banner jsme si už stihli opravit.

    • Martin

      Propady fps

    • Luca

      Dle obrázku by zde měl být DLC bonus, je tomu skutečně tak?
      Jsou snad 4 verze předprodeje a nejsem si jist která je tato.?

    • Zaza

      Tak to je škoda, nicméně dík za odpověď a hezký víkend!

    • Michael (Xzone.cz)

      Zaza: Zdravím, jak jsme níže psali, steelbook byl ve velmi limitovaném množství a už byl bohužel rozebrán.

    • Zaza

      Zdravím, Ta otázka ke steelbooku byla k SH nebo ne? Nikde dárek nevidím, ale steelbook bych si nenechal ujít. Předem díky za odpověď.

    • Michael (Xzone.cz)

      Ramen: Zdravím, deluxe edice má být pouze digitálně. O sběratelce zatím nikde nepadla informace, pokud bude nějaká oznámena a bude dostupná pro náš trh, tak se určitě pokusíme nějaké kusy zajistit. Momentálně ale nemůžeme nic slibovat.

    • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

      Zdeněk: Zdravím, je to tak! Ke hře je steelbook, ale velmi limitované množství, tak doporučujeme neváhat :)

    • Ramen

      Budou i nějaké jiné edice? Collector nebo deluxe?

    • Zdeněk

      Zdravím, jen tak procházím Vaše preordery a koukám a vidím štítek + dárek. Takže otázka jasná - bude steelbook?

  • Recenze (25)

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup

    Za mě je remake lepší nežli originál. V Silent Hillu strávíte více času než v originále. Nejen co se týká herního obsahu, ale take rozšířených lokací a předělaných, lepších puzzlů. Pro někoho to může být zdlouhavé, ale pro jiné (já), kteří se do Silent Hill vrací pravidelně, je to lahůdka. Dále bych vyzdvihl herecké výkony hlavních postav. Jsou plné emocí a lidskosti. Luke Roberts (James) odvedl skutečně skvělou práci. Gianna Kiehl (Angela) také vynikající. I gameplay je oproti originálu vylepšený. Nepřátelé nestojí a nečekají až je James zabije. Jsou agresivní a mnohdy i záludní. Manekýny se často schovávají a čekají na správný moment, kdy zaútočit. Bossové jsou stejně jako běžní nepřátelé vylepšení. Mají nové pohyby a vyžadují od hráče aby skutečně dával pozor. Stejně jako remake Resident Evilu 2, je i tento remake mistrovské dílo. 10/10

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup
    • - grafika, zvuk a hudba
    • - nové provedení hádanek
    • - drobné změny a nové prvky oproti originálu
    • - některé části hry jsou celkem roztahané (hra je zhruba dvakrát tak dlouhá jako původní SH2)

    Perfektní remake, ze kterého je patrná úcta k původní hře, ale i snaha ji modernizovat a překvapit hráče, kteří SH2 již hráli. Potěší návrat původního skladatele i mnohem realističtější zpracování postav. Bohužel vzhledem k roztahanosti některých levelů trochu chybí chuť hrát hru znova a objevovat nové konce.

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup
    • Nádherný vizuál po výtvarné i technické stránce
    • Výborný sound design a zmodernizovaný soundtrack
    • Velmi silná, mnohdy opravdu strašidelná atmosféra
    • Nápadité, netriviální hádanky
    • Věrný, ale rozšířený příběh a charakterizace postav
    • Vyvážená obtížnost a nutnost šetřit náboje
    • Výrazně vylepšené boss fighty
    • Nepřátelé jsou rozmanitější a představují mnohem větší hrozbu
    • Známé lokace, ale s moderním level designem a vyváženým tempem
    • Vysoká znovuhratelnost díky několika koncům a sběratelským předmětům
    • Skvělé využití ovladače DualSense
    • Nestabilní frame rate v obou režimech
    • Místy horší kvalita obrazu a další grafické problémy

    Bloober Team navzdory skeptickým fanouškům dokázal téměř nemožné. Remake Silent Hillu 2 dokáže být originálu dostatečně věrný na to, aby se jeho myšlenky neztratily, ale zároveň dostatečně inovativní na to, aby působil jako nový, moderní titul. Předělávka nabízí excelentní audiovizuál, propracovanou hratelnost či výrazně vylepšený level design, a i přes dvojnásobnou délku po celou dobu neztrácí dech. Jedinou vadou na kráse je tak nestabilní frame rate a horší kvalita obrazu.

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup

    Super hra. Návrat k atmosféře prvního dílu, který jsem hrál na PS1. Nemůžu se odtrhnout.

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup
    • Audiovizuál
    • Příběh
    • NG+
    • Atmosféra
    • Občas lehké technické problémy

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup
    • Super hra
    • Nic jsem nenasel

    Super hra s napínavým hororovým příběhem

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup
    • - Naprosto fenomenální a depresivní příběh který nezklame ani po 23 letech .
    • - Děsivá a ponurá atmosféra
    • - dobrý dabing
    • - hutná atmosféra
    • - naprosto geniální pocta původnímu dílu
    • - chvílemi krkolomná kamera při soubojích v uzavřených místech

    V době kdy každá třetí hra dostává svůj remake nesmí chybět ani Silent Hill . Né všechny Remaky se povedou , ale toto dílo bych mohl řadit mezi ty nejlepší které se můžou ředit mezi Remaky Resident Evil 2 a Resident Evil 4 !

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup
    • Originalita. Vzpomínka na ps2.
    • Je to dokonalé.

    Rád si zahraju znovu hru, kterou jsem kdysi hrál. Doporučuji.

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup
    • Horror jak řemen
    • Chytré hádanky
    • Nervy drásající soundtrack
    • Pěkná grafika
    • Souboje s bossy
    • Velká znovu hratelnost potpořná 8 různými konci
    • Při souboji s některými nepřáteli je občas těžké odhadnout kdy a kam přesně uhnout
    • Rádio které vás má upozornit na přítomnost nepřál vás může v některých částech štvát

    (Xzone.cz)
    Ověřený nákup

    Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
    Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
    Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance2, kcd2, kingdomcomedeliverance
kingdomcomedeliverance, kcd2, warhorse, kcdmerch
heartstone, sberatelskesochy, worldofwarcraft, wow
falloutseries, pipboy, fallout
panprstenu, darksouls, worldofwarcraft
coraline, koralinaasvetzatajemnymidvermi, vinylcollector, gramofon