SimCity
PC

(14x)
499
Nákupem získáte 20 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 7 let
Štítky: Budovatelské
Jazyk: České titulkyČeské titulky
Kód produktu: 16894
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  SimCity pro PC je skutečným znovuzrozením a novou kapitolou legendární herní série studia Maxis, která položila základy žánru městských budovatelských strategií. SimCity nyní nabídne jednoduché ovládací prvky a režim pro více hráčů, kteří začnou měnit vlastní svět společnými silami. Titul osloví zcela novou generaci počítačových hráčů, jež převezmou vedení vlastnoručně vybudovaných měst a světů, sousedících se světy přátel. Vůbec poprvé v historii této série budou mít rozhodnutí hráčů dlouhodobé následky s dopady za hranicemi jejich města. Hráči se budou muset společně vypořádat s globálními problémy, jako jsou změny klimatu, hledání obnovitelných zdrojů či následky přírodních katastrof. Bude jen na hráčích, zda se rozhodnou soutěžit, či spolupracovat na budování světa, který bude vzkvétat, nebo naopak mířit do záhuby. Díky výkonu enginu GlassBox studia Maxis dostává SimCity dosud nevídané možnosti. Simulace probíhá ve všech viditelných aspektech – Simíci v každém městě budou získávat práci a zase o ni přicházet, kupovat domy, prosperovat, nebo město ekonomicky zatíží. SimCity je budovatelskou strategií, kde každá volba přinese efekt v podobě změny charakteru města, stavu celého regionu, a dokonce ovlivní i ostatní. Hráči získají možnost budovat vizuálně a funkčně originální města s atmosférou podle jejich vlastních rozhodnutí. S kombinací zábavy, chytlavé hratelnosti a intuitivního uživatelského rozhraní odstartuje SimCity novou éru simulace budování města, kde na proměně světa pracují hráči společně.Nutné připojení k internetu.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (264)

  • Julča

   Funguje to i na windows 8.1?

  • nevim

   OS: Windows 7 64 Bit
   Procesor: Intel Pentium Dual 2.20GHz
   Grafika: ATI Radeon HD 3600 Series
   RAM: 3 GB

  • Tomáš Pavlata

   Ne, bohužel už nebude, byla to akce s první várkou, je nutné v tomto případě neváhat a objednat hned, je to jakoby bonus pro ty, kteří hru kupují hned na jejím začátku, EA to dělá vždy a další společnosti se přidávájí, jako Ubisoft atd

  • lory

   Chcise jenom zeptat bude ještě edice digital deluxe? Díky za odpověd

  • Tomáš Pavlata

   Patrik: Bohužel jen tak to nebude, teďka byla šance pořídit a pokud jste tak neudělal, tak následující měsíce jistě nebude.

  • Patrik

   Zdravím Xzone chci se zeptat kdy budete mít o5 v akci nějak jsem to prošvihl...:DPředem díky

  • Roman

   Nezahrajem jsi spolu nekdo ?

  • Roman

   Jen bych vycet teto hre dve veci, jedna je male mapy a pak hustota provozu i na silnicich pro tramvaje jinak hra super :-)

  • Niniman

   Vojta: Jestli je to tak, mírně to otočilo můj postoj ;-) Díky za radu, zkusím to ;-)

  • Vojta

   Niniman: Taky jsem měl stejný problém. Ale kdyby jsi trošičku hledal na YouTube tak zjistíš, že vodu můžeš získat nekonečnou. Stačí když si pořídíš čističku odpadních vod a přidáš max počet upgradů a pak hned naproti té čističky dej vodárnu a přidej tam filtrační pumpy. Čistička ti převede splašky na vodu a vypustí do země. Tím pádem se ti pod tou čističkou vytvoří docela velký prostor s vodou a vodárna ti to bude rozvádět po městě. Já to takhle mám asi tejden a vpohodě s tím utáhnu město s populací okolo 300 tisíc :) Ale musíš chvíly počkat než se ti vytvoří dostatek vody.

  • Niniman

   Bohužel mě ta hra i částečně zklamala. Když jsem stavěl své první město, byl jsem unešenej, fakt že jo, akorát jak nefungoval filtr na volné regiony, tak mě trochu mrzelo, že tam hraju sám. Teď už není žádný problém se připojit do hry, mimochodem server mě ještě ani jednou nevykopl. Ale když už jsem měl opravdu početné město, všude mrakodrapy a s příjmama jsem na tom byl celkem dobře, stejně mě to pak přestalo bavit. Bohužel jsem zjistil, že už nemám téměř žádnou vodu(měl jsem místo s vysokými hodnotami podzemní vody) a najednou jsem byl na suchu. Jsem si vědom toho, že ani zdroje vody nemůžou být nekonečně, ale za tak krátkou dobu je to fakt nepříjemný. Opravdu bych chtěl, abych to město měl déle, než pár dní, abych nezakládal každý týden nové město v novém regionu, ale když už vám dojde voda, nemá to potom dál smysl. V Simcity je prakticky nemožné hrát delší dobu na jednom regionu. Na začátku to vypadá pěkně. Města rostou, navzájem si tam posíláme sanitky, ale potom spotřebujeme všechnu životodárnou tekutinu a máme tu několik opuštěných měst. Jako bychom byli vymřelí původní obyvatelé Velikonočního ostrova. Bohužel, tohle tu hru hodně kazí. Jinak by to byla dokonalá hra.

  • Doktorcunce

   Vaše názory mě docela překvapují, hru jsem koupil cca před týdnem (čistá doba hraní 40hod). Hru hraji v regionu s kamarádem se současným používáním skype a je to zábavné. Přemýšlím, že po slevnění hru koupím i pro přítelkyni.. Je potřeba u toho přemýšlet několik kroků dopředu, jinak město po čase přestane fungovat a celý investovaný čas jde do háje. Pro mě osobně velké plus, je nutno vlastnit mozek. Hra tím pádem trvá déle.. Možná se mnou někteří z vás nebudou souhlasit ale pro mě je tato hra ať už po grafické či obsahové stránce exceletní. To se také odvíjí od toho s jakou hrou Simcity 2013 člověk porovnává. Já osobně jsem hrál pouze TransportTycoon a Simcity: Societies, alespoň co se týče budovatelských strategií. Rozdíl mezi Societies a Simcity 2013 je řekl bych stejný jako mezi granátem a atomovkou. Tycoon má vlastní kouzlo, o tom není třeba psát... Tím chci říct že nové Simcity nadmíru splnilo moje očekávání, když přehlédnu nedořešené bugy jako:
   občasný pád serveru. Hráč tak může přijít o čas investovaný do budování města. (Za 40 odehraných hodin 2 zaznamenané případy, nutno podotknout za jednu noc mezi 2-4 ranní).
   Znemožnění připojení do města (né však regionu)s varováním "Aktuálně není možné se připojit do města". za 40 hodin hraní 1 buglé město u mě a později i u kamaráda.
   Můj celkový názor? Hra je zábavná a hezky zpracovaná s parádním ozvučením. Bohužel si myslím že tento titul s cenou Běžné (limitované) edice 1249,- a Delux edice cca 2000,- je zbytečně drahý. Obzvlášť když přihlédneme k technickým problémum serverů. Je to škoda, ale je to tak. Proto pokud nemáte dostatečně silné nervy na to doufat během hraní že vás server neodpojí a nepřipraví vás o někdy i hodiny úsilí, vyčkejte než cena alespoň mírně klesne.
   Moje osobní hodnocení:
   Rozvržení ovládacího menu - 9/10
   Ovládání kamery a pohybu po mapě - 10/10
   Rozmanitost růstu měst - 6/10
   Komunikace mezi městy - 7/10
   Grafické zpracování - 9/10
   Ozvučení - 8/10
   Hratelnost - 9/10
   Multiplayer - 7/10
   Cena - 5/10
   Celkové hodnocení: 70%

  • Niniman

   Tak to s těma regionama je už vyřešeno. S novým updatem se to opravilo a už mi nedělá problém najít volné místo ;-) Nějaký bližší filtr sice pořád chybí, ale aspoň se už můžu připojit ;-)

  • George

   SimCity 2000 ani tato hra nepřekonala, jen grafika je skvělá. Postavíte fungující město a co dál, žádné mise, žádná překvápka.
   Skončil jsem s kupováním her, už mě to nebaví.

  • strec

   Tak jak jsem měl původně obavy z allonline, tak jsem to díky DS3 překousl. 10 hodin mě hra bavila a pak zčali problémy "vaše město nefunguje správně", pak další nelogičnosti a prakticky stereotyp... Nemluvně o tom, že ty online služby jsou mi na nic, protože lidé, co to hráli to už odmítají hrát.
   Tato hra je jen vyumělkovaný odpad, který nevím kde ztratil svůj potenciál (a že ho měl). Obal od Snickersky (arašídová tyčinka) vypadá taky docela pěkně, ale pořád je to taky odpad jehož obsah jsem mohl pozřít a pochutnat si... u téhle hry se to zrovna říct nedá. Na to jak si to hraje na hru u které by člověk mohl ztrávit hodiny a hodiny zábavy, ta zábava vymizí velice rychle + ještě musí mít člověk štěstí, že mu do hry nezasáhne "boží ruka", která určí, že tudy cesta nevede a vymže Vám část postupu hry.

  • Niniman

   Jasone dinAlt: Region si ani nemusíš nastavovat jako privátní, pokud nemáš přátele, co to hrají a mají tvůj nick. Protože je to zatím udělané tak blbě, že tvůj region nikdo nenajde... :-D

  • Jason dinAlt

   Ale může mazat a maže. Stalo se to zas. Přišla mi do města Godzilla a zničila několik mrakodrapů. Pomyslel jsem si: \"Ta potvora tu ale nadělala paseku.\". Za pár vteřin hláška: \"Město nefunguje dobře, bude vráceno na pozici, kdy fungovalo správně.\"
   Chvilku se loadovalo a mrakodrapy byli zase zpět jako by se nechumemlilo. Výtečně!

  • Kaelthin

   Hra mesta nemaze, jen se stane ze se obcas neukladaji na server nic na tom genialniho neni XD

  • Jason dinAlt

   Tak jsem nakonec neodolal a hru taky pořídil. Založil vlastní region, nastavil jako privátní, aby mi tam nikdo nelez. A musím říct, že hra mě naprosto překvapila. Po několika hodinách hraní prvního města jsem zrovna začal uvažovat o tom, že založím město nové, protože to první nemělo ideální rozložení. Hra toto moje rozhodnutí nějakým, pro mne nepochopitelným způsobem, detekovala a město a celý můj region mi sama smazala aniž by mě obtěžovala s potvrzením zda s tím souhlasím. Takže jsem nemusel řešit dilema jestli pokračovat v městě stávajícím nebo založit nové. Geniální!

  • Niniman

   Ahoj, hra je super, akorát pořád jsem nemohl najít region, ve kterém by bylo volno. Tak jsem založil nový. Kdo se chce připojit, může. Můj nick je "Niniman", jméno regionu "Oyster Lake" ;-) Budu se těšit ;-)

  • pavlos

   Ja treba ted hraji city life,ta hra je uz docela stara,ale myslim si ze jsi jsou hodne podobne a hodne me bavi co jsem na simcity vydel ruzna videa,tak se teda me osobne hodne liby,az na tu cenu,tady to vazne asi xzone trosu prepalil tech 1300 kc

  • sleva

   Za 1300 drahý, koupil jsem jinde levněji. Hra ujde, ale brzy omrzí. vyheurekujte. Tady to přehnali s cenou.

  • Kaelthin

   Po 100 hodinach hrani muzu rict, ze tato hra za 1300,- Kc nestoji, i po 21 dnech spoustu veci nefunguje jak ma uprimne pokud chcete budovatelskou strategii a dobre se bavit muzete kouknout po open source transport tycoonu, usetrite a jeste budete spokojeni - http://www.openttd.org/en/

   Muj nazor :) Propaguji multiplayer, ale ten je stale nefunkcni....

  • pavlos

   Ta hra vypada fakt dost dobre,ale skoro 1300,toje docela dost,mohli by ji ztrosku zlevnit

  • Predy

   Opravdu skvělá hra. Už dlouho se mi nestalo že bych u toho seděl do půlnoci než se mi spustí jaderný reaktor a už ve čtyři nemohl dospat abych si zase zahrál. Pro někoho kdo rád tvoří a má fantasii tak tohle je číslo jedna.

  • Norris

   Asi kupim :D jak vidím, tak všichni říkaji dobrá hra tak to vyzkouším ;)

  • Adam

   Paráda, za litr dvě hry :) tralalá EA in your face :)

  • huhi

   Mikroorganismy muzou byt ze znecistene vody(pridej cistici modul do vodarny) nebo ze spatneho vzduchu. Pri budovani residental zon si davej pozor odkud fouka vitr a tovarny vzdy stav tak,at jde dym na druhou stranu. A na vsechno z toho pomahaji i stromy. V silne znecistenych oblastexch je budes muset sazet casto(uhynou) dokud bevynaleznes ekologicke moduly do elektraren atd.

  • Cronuss

   Ahoj,

   nevíte někdo jak vyřešit problém s mikroorganismy ve městě?

   Díky za pomoc, dost mě to ničí

  • Lazar

   Digis: Tak si to tam aktivuj a doma si to akorat stahnes a mas po problemu!

  • Digis

   Lazar: díky, teď jsem to zkusil na PC v práci a když spustím klienta Origin tak to nechce žádné Simcity instalovat, a nabídne mi to hry ke stažení.

  • Lazar

   Digis: Taky moznost. Popripade zkusit aktivovat hru zdarma na jinem PC.

  • Digis

   Lazar: No dobře, ale kde. Zkoušel jsem znovu zadat produktový kód i když jsem ho zadával při instalaci, ale to samozřejmě nešlo. Hra je normálně od začátku nainstalována , tak proč ji chce znovu instalovat. Zkusím ji večer odinstalovat a znovu nainstalovat

  • Lazar

   Digis: Vcera rano sem zapl origin, a vyskocila na me stejna tabulka s vyberem hry zdarma. Tak sem na ni klik a obevil se vyber her. Vybral sem si DS3 a vcera v 12:00 sem ji uz hral. Takze chyba je asi nekde u tebe.

  • Digis

   Ahoj, může mě prosím někdo poradit? Koupil jsem hruu zde na Xzone a normálně hraji, včera mě tam začlo vyskakovat to okno na hru zdarma tak jsem na to kliknul abych viděl co bude dál i když servery mají být přístupné až dnes. Vyskočilo mě další okno s hláškou, že si musím hru Simcity nedřív nainstaovat. Co to je zase za kravinu, když jsem ji před tím normálně hrál a tím pádem i samozřejmě zaregistroval. To je zase nějaký nedodělek EA nebo co?

  • huhi

   2george-vyhledavani je momentalne nanic. Jedine reseni (pokud nemas pratele) je v levem dolnim rohu(v menu) tzv City log(nebo tak nejak podobne). Tam jsou prave vytvorene regiony. Muzes se pridat a obsadit mesto
   btw. uz je na vyber z free hermjako omluva od EA. Takze lognete do Originu ,vybirejte a stahujte

  • Cronus

   Zdravím,

   hra je skvělá, chtělo by to hrát v CZ/SK komunitě třeba v jednom regionu, výpomoc z ostatních měst se vždy hodí ;)

   Kdo by chtěl tak hraji na serveru Východní Evropa 2.

   Můj nick ve hře je Cronuss, založil jsem zde CZ/SK region, takže kdo chce, tak se může přidat.

   Uvidíme se ve hře :)

  • Nightwisher-cz

   George: Bohužel regiony v simcity jsou teď řešeny tak blbě, že je nemůžeš vyhledávat nebo jakoliv filtrovat. musíš si mě najít právě přes ten origin nick.

  • George

   Nightwisher-cz: Jak to mám najít, je někde rychlé vyhledávání?!

  • Nightwisher-cz

   *sry překlep ten nick je Nightwisher-cz

  • Nightwisher-cz

   Jestli někdo chcete založil jsem region CZ-SK na Antarktidě, origin nick Nightiwsher-cz.

  • cellfactor

   21 prveho pre EU pride to vo forme originu ked ho otvoris malo by prist pozvanka na vyber hry a bude ti to kazdy den otvarat pokym si hru nekupis , musis mat vsak najnovsi origin

  • Kaelthin

   18.3 ma nam vsem prijit odskodne za predbojednavku teto hry, v podobe kuponu hry zdarma na origin.

   http://www.ea.com/news/a-simcity-update-and-something-for-your-trouble

   Pokud vam nic neprislo, OZVETE SE NA ORIGINU SUPPORTU, NEBUD ME HLOUPI A DOSTAN ME CO SLIBILI. REKNE TE SI O TO!

  • cellfactor

   neviete ako nam poslu tu hra zadarmo ako odskodne ?

  • George

   Tak jsem se to naučil hrát a příjde mě to nuda, postavím továrny a město jede samo, zlaté SimCity 2000, tqm byly aspoň dobré mise.

  • tony

   Ahoj když si teď koupím SC je tu někdo, nějaká komunita s kým bych mohl hrát v regionu ?

  • Jason dinAlt

   Tak testujte testujte, ať si to můžeme za pár týdnů/měsíců koupit až se většina brouků opraví a cena padne tak na 500 ;o)

  • Bishop

   Ta hra je ve stadiu alfa maximálně beta. Přišerna nedodělanost, zabugovanost

  • cellfactor

   ahoj kto pride na moj region ? evropa vychod 4 - nazov SLOVAKIA je otvoreny , kto tam pride dam mu 1 000 000 na rozbehnutie mesta , nick na originu mam static-x131

  • Petes

   Chick:čeština je v základu, takže ano

  • Zobrazit všechny komentáře
 • Recenze (14)

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Grafika
  • Moznosti
  • Hra celkova
  • Fungujici mesto
  • Male mapy, ale EA jiz s timto problemem bude jiz neco delat :-)
  • Hustota provozu

  Skvela hra

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • - grafika
  • - ovládání
  • - budovy a jejich možnost dalšího rozšíření (hasičská stanice, nemocnice, škola atd. )
  • - možnost rozšířování cest
  • - odpad, voda, eletřina - vše je vedeno pod cestou, tudíž žádné pokládání trubek a nebo stavění sloupů
  • - každá sekce má svého poradce, který vám poradí, co se musí postavit, zlepšit atd.
  • - neskutečně malá mapa
  • - nutnost připojení k internetu (ale to je spíše malý zápor)

  Je to dobrá hra a oproti starším ročníkům je tady určitý posun dál, ale příště ať vývojáří udělají větší mapy. Je sice pěkné, že můžete v nějakém tom okolí řídit více měst, ale raději bych měl velkou mapu na jedno město.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • -grafika
  • -zóny (ano zdá se to divný klad ,ale narozdíl od třeba Anno kde stavíáte sami , za peníze, obytné budovy to je +)
  • -specializace města
  • -hra neni tak těžká
  • - možnost hrát v multiplayeru
  • -hra posouvá hru celkově kupředu a vylepšuje mnoho věcí z SimCity 4
  • -trubky jsou automatic´ké pod silnicí
  • -elektrika je pod silnicí
  • -možnosti ve stavění silnic jsou úžasné
  • -MALÉ MAPY
  • -MALÉ MAPY
  • -MALÉ MAPY
  • -MALÉ MAPY
  • -MALÉ MAPY
  • -MALÉ MAPY
  • -MALÉ MAPY
  • -nefungující Multiplayer (prakticky ani nepoznáte ,že s někým hrajete)
  • -kde je kur*a METRO ? nebo blbá nadzemka

  Hra se mi velice líbí a nezaslouží si nízká hodnocení protože má malé mapy a pár nedostatků. Multiplayer neřeším ,protože většinou hraji sám.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Graficka stranka hry v jednoduchosti je kouzlo
  • Spoustu moznosti jak profilovat vase mesto.
  • Ceska lokalizace podstatne zjednodusuje hrani hry, anglicky umim, ale ne vsechny "mestke terminy" ovladam, zvlast v ramci ekonomiky ci statistiky.
  • Graficke znazorneni statistiky mesta - od rozlozeni prirodnich surovin po oblibenost. (velke +) - Uprimne hra dostava diky tomu i smysl i pro starsi hrace nez 7 let :-)
  • MULTIPLAYER! Nefunkcni, zpozdena komunikace mezi jednotlivymi mesty ma katastroficke ucinky, obcas se stane ze prijdete o mesto, ze se neulozi, ci mate nahrany stary save, tato hra je v podstate nehratelna jako MP!!!
  • Profilace je sice supr, kdyz vytvorite ropne mesto hodne rychle tato surovina dojde, nemluvim o vode(je treba filtraci spinavy), aj. ale tento fakt je pomerne zvlastni, hra vas podstate nuti tvorit nova a nova mesta.
  • Nutnost jaderneho reaktoru pro mesto s 40k obyvateli, nevim kolik z vas studuje elektro, ale tohle je prinejmensim padle na hlavu (200MW). Rozesilani surovin do jinych mest ci energie ma limit viz, deli se poctem mest v okoli (funkcnich) zisky za tyto dodavky jsou zanedbatelne.
  • Doprava nesmyslnost zacpy s sestiproudovou silnici s nizkym poctem obyvatelu - automaticka potreba vlakoveho nadrazi, lodi ci tramvaji - nuti do kazdeho mesta toto cpat, takze nasledna profilace ci vzhled neni tak individualni jak se muze na prvni pohled zdat!!!
  • Nici celkovy dojem hry, opravdu nechci vsechny mesta s tramvajemi, ci lodmi, letistem atd.
  • Nedostatek projektu v univerzite, mimium akci v kulturnich zarizenich.
  • Male stavitelske plochy(muj rekord 300k obyvatel na mesto).

  Po prvnich 50ti hodinach jsem byl ze hry nadseny i pres vypadky serveru, po 100 muzu rict, ze tato hra neni pro kreativniho tvora vubec prinosem, nuti vas hrat vicemene stejne porad a porad dokola s vysokou intenzitou meneni mest, protoze suroviny dochazeji, rozdily jsou jen v profilaci, tim to vse konci, nijak jinak to nelze ovlivnit a to je skoda, nesmyslnost nekterych podminek nezna mezi.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Grafika
  • Specializace města
  • Česká lokalizace
  • Hratelnost
  • Multiplayer
  • Možnosti
  • Zábava
  • Prvotní neduhy se servry
  • Malá plocha na stavění
  • Origin

  Zatím jedna z nejlepších her co vyšla tento rok. Určitě je to dobrá koupě.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • - perfektní grafika
  • - online systém regionů
  • - specializace města
  • - počáteční problémy se spuštěním, vyřešeno
  • - doprava - vyřešeno patchem

  Takže vlastně naprostá spokojenost, lidi co brečí, že to nemohli týden hrát. Mám pro Vás jen jedno. Get a life

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Dejalní grafika
  • Nenaročná hra
  • Težba a prodej sorovin
  • Propojenost měst
  • Malá plocha na stavění
  • Vyčerpatelnost zdrojů

  Hra se celkově povedla, ale mohla být mnohem ale mnohem lepší

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Grafika
  • Hratelnost
  • Možnosti
  • Rozšiřování
  • Kooperace
  • Město žije
  • Optimalizace
  • Prvotní problemy se servrama
  • Malá plocha stavění
  • EA nás bude nutit dokupovat DLC

  Po zkušenostech se staršími díly SIMCITY i jinými budovatelskými strategii naprostá spokojenost.

  (Xzone.cz)
  Ověřený nákup
  • Současné hodnocení
  • zajimave dobře zpracované budovaní a služby
  • na lokalizaci si daly zaležet
  • Současné hodnocení
  • neda se to hrat natož pokud chcete snekym hrat nemužete k nemu. Kdyz uz někde jste za dva dny jsou tam fronty
  • pocit vyhozených peněz

  současný stav je tragedie a otrávenost

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • Někde se tam ukrývá opravdu dobrá budovatelská strategie.
  • Zabugovanost a nespolehlivost online služeb. Nemožnost nalogovat se na server (přechod na jiný znamená ztrátu všeho) je ten nejmenší problém. Horší jsou chyby, která brání v pokračování hry a špatně řešené ukládání. Při ukončení hry se hra často neuloží v posledním stavu.

  Hru v horším stavu jsem ještě nikdy nepořídil. Výsledkem tedy není zábava, ale neustálá frustrace a zklamání.

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

skladacka, stavebnice
minecraft, minecrafters, minecraftuniverse
disneylorcana, ursulasreturn, lorcanatcg
casopislevel, ohrachalidech, hernicteni
assassinscreedshadows, acshadows, assassinscreed
worldofwarcraft, figurka, youtoozfigures