Sleeping Dogs: Definitive Edition
XBOX

1 099
Nákupem získáte 11 kreditů
 • 1 099 Kč
  Skladem
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: TPS, Mafiánské
 • Jedná se o Sleeping Dogs předělaný do HD kabátu se všema doposud vydanýma datadiskama pro nextgen konzole

  Inspirovaný klasickými Hollywoodskými a asijskými akčními thrillery, jsou Sleeping Dogs špinavým policejním dramatem v otevřeném světě živého Hong Hongu. Sleeping Dogs hráče katapultuje do role tajného agenta, Wei Shena, který má za úkol dostat zevnitř jednu z nejnebezpečnějších kriminálních organizací na světě - hongkongské Triády. Jako hráč budete objevovat přecpaný hongkongský ostrov napříč neonem zbarvenými ulicemi a přeplněnými pouličními tržišti, zatímco se před vámi bude rozplétat příběh o loajalitě a zradě, kde Wei začne klást otázky o vlastních motivech, jak je stále více a více vnořen do situace. Hra nabízí hráči akci na každém rohu, za každým stánkem, v přístavišti nebo v mrakodrapu. Budete mít šanci se účastnit intenzivních přestřelek, adrenalinem plných pouličních závodů a intenzivních a brutálních zápasů v bojových uměních.

  - Nový grafický kabát
  - Obsahuje všechny datadisky
  - Rozsáhlá znovuhratelnost
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 9/10

Jsou hry, které vymýšlejí nové světy. Jsou hry, které se pohodlně vezou na úspěchu konkurentů. A pak jsou tu hry, které se nebojí zkoušet něco nového, jít proti proudu a kašlat na úspěchy žánrově podobných titulů. Studio United Front Games mělo dostatečně velké koule a to se podepsalo na jednom z největších překvapení posledních několika let. Mít Sleeping Dogs na poličce je povinností.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Sleeping Dogs: Definitive Edition!