Slime Rancher - Definitive Edition
PS4

899
Nákupem získáte 27 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "33377" ["cena"]=> string(3) "899" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 899 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, 3D plošinovka
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Slime Rancher vypráví příběh Beatrix LeBauové – odvážné mladé farmářky, která se neváhala vydat tisíc světelných let daleko od Země na bezejmennou cizí planetu, aby si v neprobádaném, novém světě vydělávala na živobytí chovem slizíků. S pomocí nezdolné povahy, bezbřehé kuráže a v neposlední řadě i své věrné nasávačky se Beatrix snaží podmanit si okolní prostředí, nahromadit jmění a při tom se nenechat převálcovat nezastavitelnou, všudypřítomnou lavinou slizíků.
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - Základní hru a všechna bezplatná rozšíření.
  - Placené rozšíření „Secret Style Pack“ přinášející nové modely slizíků.
  - Pouze pro PlayStation 4: Hrdinskou herní sadu – převlečte své slizíky za hrdinné reky a sledujte, jak se vypořádají s hordou goblinů. Kromě toho získáte také speciální safírové zabarvení pro vaši farmu.
  - Stručnou slizopedii – užitečnou příručku pro každého začínajícího chovatele slizíků.
  - Kódy na bezplatné stažení obou herních soundtracků od Harryho Macka s celkem více než padesáti skladbami.

  NASAJTE OKOLÍ
  Svou nasávačkou můžete nasát a zase vystřelit téměř cokoliv, co vám padne do oka. Zkoumejte rozlehlý, tajemstvím opředený, nezkrocený svět… s raketovým batohem na zádech! Upravujte, rozšiřujte a pečujte o svou farmu tak, abyste ji mohli nazývat svým domovem.

  Slime Rancher - Definitive Edition
  FANTAZII SE MEZE NEKLADOU
  Buďte tvůrčí – křížením slizíků v laboratoři můžete stvořit víc než 300 jejich hybridních druhů. Pěstujte úrodu a chovejte kuřátka, abyste nakrmili hladovějící houfy svých slizíků. Za vydělané peníze můžete vylepšovat nasávačku, stavět další ohrady nebo zvelebovat farmu.

  slajm rančer
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Slime Rancher - Definitive Edition!