Soulstice: Deluxe Edition
PS5

1 199
Nákupem získáte 36 kreditů
Štítky: Bojové, Fantasy, Hororové, Akční adventura, 3D plošinovka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 47123
Hra také dostupná pro:  XSX
 • Budoucnost Svatého království keidaského se ocitne v ohrožení, když do světa lidí vtrhnou skrz Oponu mocné a nelítostné bytosti známé jako „přízraky“. Ty napadají své oběti, zmocňují se jejich těl a mění je v nezastavitelná, odporná monstra hodující na všem živém. Obyvatele království před nimi dokážou ochránit pouze „chiméry“ – hybridní válečníci vzniklí spojením dvou duší.

  Briar a Lute jsou dvě sestry znovuzrozené jako chiméra. Tato proměna přinesla Briar nadlidskou sílu a odolnost, zatímco Lute – která kvůli spojení své duše se sestřinou obětovala život – se proměnila ve stín s tajemnými schopnostmi. Briar s Lute dostanou za úkol osvobodit zničené město Ilden a při tom zjistí, že řád, kterému slouží, má mnohem ambicióznější plán.

  Zkoumejte temný svět skrývající spoustu záhad, ovládněte dynamický soubojový systém a osvojte si vzájemně propojené schopnosti dvou sester ve fantasy příběhu o dospívání se svižnou akcí, zákeřnými nepřáteli a ohromujícími souboji s bossy.
  DELUXE EDITION OBSAHUJE
  - hru Soulstice: Deluxe Edition
  - digitální artbook
  - digitální soundtrack
  - balíček předmětů "Ashen Blade"

  České titulky budou dodány formou D1 patche.

  BOJUJTE RUKU V RUCE

  Ovládejte současně obě sestry – Briar i Lute. Vrhněte se na nepřátele s pomocí útoků nablízko a komb jako Briar a ovládněte bojiště svými nadpřirozenými silami jako Lute. Kombinací jejich jedinečných předností odemykejte mocné, transformační schopnosti a postupně odhalujte skutečný potenciál, kterého mohou jako chiméra dosáhnout.

  Soulstice: Deluxe Edition
  ZKOUMEJTE ZNIČENÉ MĚSTO
  Na obloze nad kdysi svatým městem Ilden se otevřela „trhlina“. S tím, jak si k ní budou Briar a Lute probojovávat cestu, budou čelit spletitým rébusům a záhadám, zatímco jejich okolí bude stále nepřátelštější a pokřivenější.

  modus games
  UPRAVUJTE SVOJE ZBRANĚ
  Během svého dobrodružství budete průběžně odemykat a vylepšovat nové zbraně, které můžete libovolně přepínat i uprostřed boje a provádět tak stylová a vysoce ničivá komba.

  akční adventura
  BOJUJTE S RŮZNÝMI DRUHY NEPŘÁTEL
  Zpoza Opony pronikla do světa lidí odporná směsice přízraků, zkažených a posedlých. S využitím Lutiných unikátních aur tato stvoření odhalujte a oslabujte a přizpůsobujte se neustále se měnícímu bitevnímu tempu.

  hororová akční hra
  ZJISTĚTE PRAVDU O SVÉM PŮVODU
  Prostřednictvím temného příběhu naplněného vzájemnou láskou dvou sester a sebeobětováním odhalují Briar s Lute pravdu o sobě samých i svých nových schopnostech a při tom vzájemně spolupracují a zůstávají věrné svému neporušitelnému poutu.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (2)

  • Michael (Xzone)

   Mandaz: Zdravím, velice nás to mrzí, ale dodavatel nám zaslal menší počet kusů na release day, než bylo původně slíbeno. :( Další kusy jsou už na cestě a jakmile dorazí, budeme je zasílat. Omlouváme se za zklamání!

  • Mandaz

   Zdravím, budete hru odesílat aspoň dneska? Díky za info

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Soulstice: Deluxe Edition!

Sledujte nás na instagramu