Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack
PS4

599
Nákupem získáte 24 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "28432" ["cena"]=> string(3) "599" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "35" } }
 • 599 Kč Skladem na 4 pobočkách
Doporučený věk: Od 7 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Lokální kooperace
Štítky: Vesmírná
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4
 • Ve hře Starlink: Battle for Atlas se ujemete role elitního pilota vesmírné lodi a vašim úkolem bude osvobodit systém Atlas od Zapomenuté legie. Inovativní modulární figurky dovolí hráčům postavit si jejich unikátní lodě, které mohou upravovat v reálném čase při hraní hry. Díky tomuto novému způsobu hry můžete v herním otevřeném světě překonat všechny výzvy.
  STARTER PACK OBSAHUJE
  - hru Starlink: Battle for Atlas
  - loď Zenith
  - zbraň Shredder
  - plamenomet
  - zbraň Frost Barrage
  - držák na ovladač

  Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack


  PROZKOUMEJTE ŽIVOUCÍ HVĚZDNÝ SYSTÉM
  V systému Atlas můžete v průběhu hraní navštívit sedm exotických mimozemských planet, kdy každá má svůj vlastní ekosystém, faun a flóru, a v neposlední řadě také mnoho tajemství, která můžete odhalit. Při průzkumu můžete uzavírat spojenectví s jednotlivými frakcemi v systému Atlas a vytlačit tak hrozbu Zapomenuté legie tam, odkud přišla.

  Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack

  POSTAVTE SI LOĎ SVÝCH SNŮ
  Navrhněte si svou loď od základů – turpu, zbraní, křídel a samotných pilotů. Díky modulární konstrukci figurek můžete své výtvory umístit přímo na ovladač a pohodlně tak měnit výbavu přímo při hraní. Různé vybavení umožní kreativní způsoby vedení boje odehrávající se napříč systémem Atlas.

  3307216064381

  RPG PRVKY A KOOPERACE
  Jako velitel flotily si v průběhu vašeho dobrodružství budete díky RPG mechanikám, skillům a modifikaci vybavení budete vylepšovat svou mateřskou loď a usnadníte si tak svou cestu za vytlačením hrozby z hvězdné soustavy Atlas. Pozvěte své přátele, aby se plynule připojili k vašemu průchodu kampaní v lokální kooperaci na jedné televizi. Můžete sdílet své vybavení a zachránit tak Atlas společně.

  Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (5)

  • CZEBullyZ

   Sakra :D a jinak získat asi nepůjde co?

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   CZEBullyZ: Zdravím, ano dárkem je pilot Startail :)

  • CZEBullyZ

   Dobrý den chtěl bych se zeptat zda-li dárek ke hře je ta pilotka Startail nebo jestli by byla možnost, že by jste ji dali třeba i k jiným packům děkuji.

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Kapounot: Zatím to tak nevypadá, zřejmě ne.

  • Kapounot

   Nevíte jestli bude nějaká edice se steelbookem?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Starlink: Battle for Atlas - Starter Pack!