Starsand
PS5

799
Nákupem získáte 32 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Štítky: FPS, Sci-Fi, Survival
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 54331
Hra také dostupná pro:  PS4
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 220 Kč

nebo

 300 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Starsand je mystická survival hra z vlastního pohledu zasazená do dun tajemné pouště, ukrývajících otevřený svět plný nebezpečí, rozlehlých prostředí a záhadných událostí. Prozkoumávejte, lovte, vyrábějte, stavte, ale hlavně přežijte!

  Ze začátku šlo všechno podle plánu. Namotivovaní a plní ambicí jste se pustili do životního závodu, maratonu napříč pouští, obklopeni stejně smýšlejícími lidmi. Měsíce tvrdého tréninku měly konečně přinést své ovoce. Zničehonic vás ale zastihla obrovitánská písečná bouře a vy jste se náhle ocitli sami v nehostinném, žhnoucím prostředí. Pustý a nemilosrdný oceán písku se od vás táhne na každou stranu, kam jen oko dohlédne.

  Na kůži cítíte spalující žár, písek vás šlehá do tváře, široko daleko jen nekonečná poušť... ale počkat, co je to? V dálce se něco hýbe…

  Vaše první myšlenka: Musím přežít.
  Vaše druhá myšlenka: Pomoc určitě přijde.
  Hořké poznání: Nikdo nepřijde, jste na to úplně sami.
  Zásadní otázka: Kde jste a proč jsou na noční obloze dva měsíce?


  PROZKOUMÁVEJTE SVĚT
  Čeká vás velký otevřený herní svět v atraktivním pouštním prostředí o rozloze přes 64 km2. S láskou navržený svět daleko od civilizace ukrývající mnoho dechberoucích památek a artefaktů, ale také tvorů z minulosti i současnosti.
  Starsand (SWITCH)
  NAUČTE SE PŘEŽÍT
  Čeká vás survival akce par excellence! Rozmary počasí a nástrahy pouště, stejně jako pozemští i mimozemští nepřátelé ve vás probudí ryzí instinkt přežití! Shromažďujte, stavte, zabezpečujte – na ochranu před horkem, chladem i neznámým nepřítelem.
  Starsand (SWITCH)
  ODHALTE TAJEMSTVÍ
  Mystický, napínavý příběh a řešení početných hádanek zodpoví během vaší vzrušující cesty do neznáma mnoho vyřčených i nevyřčených otázek. Dynamické změny počasí a střídání dne s nocí si žádají prozřetelného plánování, promyšleného jednání a velké porce odvahy, zejména při pobytu v poušti.
  Starsand (SWITCH)
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

outerwilds, signalsfromtheouterwilds, vinyl, hernihudba
gamemasterday, dungeonsanddragons, dnd, dungeonmaster, dracidoupe, panjeskyne
heroesofmightandmagic, homamiii, homam3, heroesofmightandmagic3, deskovka, deskovehry
eldenring, ranni, renna, rannithewitch, nendoroid
Instagram
pokemonday, pokemontcg, pokemon, buildbattlestadium