The Bard's Tale IV: Director’s Cut - Day 1 Edition
PS4

949
Nákupem získáte 37 kreditů
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Vtipné
 • The Bard's Tale IV: Director’s Cut je vítězoslavný návrat jedné z nejproslulejších RPG sérií všech dob. Vraťte se na Skara Brae a prozkoumejte větší svět Caith v hrdinském dobrodružství, které obsahuje přes 50 hodin herní doby, 350 mluvících rolí, režim Legacy Mode pro staronové fanoušky a přes 100 skladeb nominovaných na různá ocenění!

  DAY 1 EDITION OBSAHUJE
  - hru The Bard's Tale IV: Director’s Cut
  - oboustranný plakát
  - herní bonusy v podobě ohnivého rohu, Kaelovy sekery, Rudých bot a skinu a koně Bardica Briana
  HRDINA PODLE VÁS

  Hrajte jako bard, válečník, léčitel či zloděj, z nichž každý má 60–70 schopností a dohromady nabídnou 21 jedinečných tříd. Začněte s jednou postavou a nabírejte či vytvářejte nové hrdiny, kteří posílí vaše řady. Sestavte si družinu, která vyhovuje vašemu hernímu stylu!

  The Bard's Tale IV: Director’s Cut - Day 1 Edition (PS4)

  PŘECHYTRAČTE ZLO
  Bojujte s nepřáteli v intuitivním, dynamickém, taktickém tahovém souboji, který odměňuje chytré uvažování, špičkovou strategii a promyšlené pozice. Objevte náročné rébusy. Pokud vás nedostanou nepřátelé, možná vás dostanou záludné hádanky a nebezpečné pasti.

  bardův příběh

  ZÁHADNÉ ELFSKÉ ZBRANĚ
  Objevy a záhady mají mnoho podob. Získejte prastaré elfské zbraně, jejichž tajemství budete muset odhalit zevrubným průzkumem.

  klasické rpg

  ULTIMÁTNÍ EDICE
  Director’s Cut vám přináší možnosti úpravy postav, nové předměty, nové nepřátele, přepracovanou umělou inteligenci a dungeon z rozšíření zdarma. Ať už chcete objevovat a bojovat, nebo se jen zaseknete ve hře, stačí přehrát tuto skladbu, díky které přeskočíte povinné rébusy. Podpora ovladače vyvinutá ve spolupráci s inXile a Xbox Game Studios pro optimální ovládání hry.

  The Bard's Tale IV: Director’s Cut - Day 1 Edition (PS4)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Bard's Tale IV: Director’s Cut - Day 1 Edition!