The Crew 2 Gold Edition (PC DIGITAL)
DIGITAL

1 099
Nákupem získáte 43 kreditů
 • 799 Kč Skladem
 • 1 099 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: UplayUplayLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Arkáda, Auta, Letadla, Lodě, Open-world
Hra také dostupná pro:  PS4XONEPC
 • Na zemi. Ve vzduchu. Po vodě. - Usedni za volant, posaď se na motorku, naskoč do člunu, nebo do letadla. Ve hře The Crew 2 hranice neexistují.Objev zemi svobody - Projeď se po ikonických místech Spojených států a překonej všechny myslitelné i nemyslitelné závodní rekordy.Nedrž se při zemi - Staň se členem jedné z komunit motorsportu, která ti zajistí nová vozidla a zadá ti mise a úkoly, které tě posunou zase blíže k totální dominanci.
  The The Crew® 2 Gold Edition obsahuje:hru The Crew® 2Season Pass pro hru The Crew® 2DLC balíček Motorsport Deluxe, ve kterém najdete:*Ford F-150 Raptor Race Truck 2017
  *Abarth 500 2008 Monster Truck Edition
  *Pilatus PC-21
  *3 obleky pro vašeho pilota
   O hře The Crew 2:
  Posuň hranice závodění a rozjeď se rozlehlým světem divoké Ameriky. Nasedni do letadla a vydej se skrz mlhu a mraky nad vrcholky hor, pal gumu v uličkách New Yorku, rozrážej vlnky na líných meandrech řeky Mississipi a sjeď písčité pláně Grand Canyonu. Možnosti jsou v The Crew 2 neomezené.
  Spousta vozidel na výběrNa výběr budeš mít z mnoha typů aut, motorek, člunů a dokonce letadel.
  Dynamické střídání dne a nociParádní auta zazáří ve světle neonů v ulicích New Yorku.
  Krajina ze vzduchuPokochej se nádherně vymodelovanou Americkou krajinou pěkně z ptačí perspektivy.
  Seznam se s rodinouPřidej se k některé z rodin motorsportu po celé Americe - k pouličním závodníkům, expertům na off-road a borce, soutěžící ve volném stylu. Od nich získáš nová vozidla a představí tě unikátní kultuře a dovedou tě k dalším disciplínám. Skrz výzvy si posléze vytvoříš vlastní styl, vylepšíš auta a zanecháš odkaz na závodní scéně USA.
  Zlom rekordyThe Crew 2 samozřejmě zůstává propojeným světem, v němž půjde o neustálé vylepšování rekordů mezi přáteli i neznámými jezdci, potulujícími se krajinou a plnícími podobné úkoly, kterých se zhostíš i ty. Pokus se být nepřekonatelným jezdcem a dominuj tabulkám na dlouhou dobu.
  Herní obsah:
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Crew 2 Gold Edition (PC DIGITAL)!