The Crew 2 Gold Edition (PC) DIGITAL
DIGITAL

860
Nákupem získáte 9 kreditů
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
 • 860 Kč
  Ihned ke stažení
Aktivace: Ubisoft ConnectUbisoft ConnectLokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro více hráčů, Online multiplayer
Štítky: Arkáda, Auta, Letadla, Lodě, Open-world
Hra také dostupná pro:  PS4
 • The The Crew® 2 Gold Edition obsahuje:

  hru The Crew® 2 Season Pass pro hru The Crew® 2 DLC balíček Motorsport Deluxe, ve kterém najdete:

  *Ford F-150 Raptor Race Truck 2017

  *Abarth 500 2008 Monster Truck Edition

  *Pilatus PC-21

  *3 obleky pro vašeho pilota


  FORD F-150 RAPTOR RACE TRUCK 2017: Weź udział w szalonych wyprawach terenowych w tej półciężarówce, zbudowanej z myślą o pustyniach i terenach górzystych.  ABARTH 500 2008 MONSTER TRUCK EDITION: Podbij świat gry w sportowej wersji kultowego Fiata 500, zmodyfikowanego na modłę monster trucków.  PILATUS PC-21: Lataj nad otwartym światem Stanów Zjednoczonych w tym samolocie, uznawanym za najbardziej zaawansowaną maszynę szkoleniową na świecie.  3 STROJE: Spersonalizuj swojego awatara strojem w stylu Freestyle, Monster lub Rally Raid.

   O hře The Crew 2:

  Posuň hranice závodění a rozjeď se rozlehlým světem divoké Ameriky. Nasedni do letadla a vydej se skrz mlhu a mraky nad vrcholky hor, pal gumu v uličkách New Yorku, rozrážej vlnky na líných meandrech řeky Mississipi a sjeď písčité pláně Grand Canyonu. Možnosti jsou v The Crew 2 neomezené.

  Spousta vozidel na výběr

  Na výběr budeš mít z mnoha typů aut, motorek, člunů a dokonce letadel.

  Dynamické střídání dne a noci

  Parádní auta zazáří ve světle neonů v ulicích New Yorku.

  Krajina ze vzduchu

  Pokochej se nádherně vymodelovanou Americkou krajinou pěkně z ptačí perspektivy.

  Seznam se s rodinou

  Přidej se k některé z rodin motorsportu po celé Americe - k pouličním závodníkům, expertům na off-road a borce, soutěžící ve volném stylu. Od nich získáš nová vozidla a představí tě unikátní kultuře a dovedou tě k dalším disciplínám. Skrz výzvy si posléze vytvoříš vlastní styl, vylepšíš auta a zanecháš odkaz na závodní scéně USA.

  Zlom rekordy

  The Crew 2 samozřejmě zůstává propojeným světem, v němž půjde o neustálé vylepšování rekordů mezi přáteli i neznámými jezdci, potulujícími se krajinou a plnícími podobné úkoly, kterých se zhostíš i ty. Pokus se být nepřekonatelným jezdcem a dominuj tabulkám na dlouhou dobu.

  Herní obsah:

  Na zemi. Ve vzduchu. Po vodě. - Usedni za volant, posaď se na motorku, naskoč do člunu, nebo do letadla. Ve hře The Crew 2 hranice neexistují. Objev zemi svobody - Projeď se po ikonických místech Spojených států a překonej všechny myslitelné i nemyslitelné závodní rekordy. Nedrž se při zemi - Staň se členem jedné z komunit motorsportu, která ti zajistí nová vozidla a zadá ti mise a úkoly, které tě posunou zase blíže k totální dominanci.

  §  3

 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Crew 2 Gold Edition (PC) DIGITAL!