The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade
PS4

2 799
Nákupem získáte 28 kreditů
array(1) { ["PS4"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "32545" ["cena"]=> string(4) "2799" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "5" } }
 • 2 799 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro více hráčů, Online multiplayer, MMO
Štítky: FPS, Fantasy
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Temné srdce Skyrimu tluče z hlubin The Elder Scrolls Online: Greymoor. Vrhněte se na průzkum zasněženého západního Skyrimu a postavte se v rámci celoročního gotického dobrodružství armádě upírů.

  Nový obsah bude možné hrát až od oficiálního uvedení tohoto rozšíření na trh 2. června.
  TESO: GREYMOOR COLLECTOR'S EDITION UPGRADE OBSAHUJE
  - rozšíření Greymoor pro TESO
  - soška upířího lorda Vampire Lord
  - sada čtyř sběratelských mincí
  - exkluzivní kovový obal - Steelbook
  - mapa západního Skyrimu
  - předplatné ESO Plus na měsíc
  - digitální bonusy a obsah (Exkluzivní mount: Crypt Warden Death Hound, Exkluzivní společník: Death Hound, Exkluzivní balíček emotů Skyrim, Exkluzivní kostým: Sword Thane, Exkluzivní memento: Orb of Magnus)

  The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector's Edition Upgrade neobsahuje základní hru The Elder Scrolls Online, kterou je nutné zakoupit zvlášť.

  NOVÉ DOBRODRUŽSTVÍ
  The Elder Scrolls Online: Greymoor je další kapitolou v oceňovaném online RPG od ZeniMax Online Studios. Díky této kapitole budou mít hráči a jejich přátelé možnost vrátit do zamrzlé tundry a zasněžených hor západního Skyrimu, stejně tak jako objevovat podzemní lokace Blackreach, které jsou nyní ještě rozlehlejší a nebezpečnější než kdykoliv předtím. Kapitola Greymoor přinese jeden z doposud nejtemnějších příběhů ságy The Elder Scrolls. Hráči se mohou nicméně těšit také na setkání s kladnými hrdiny šířícími naději ve světě plném temnoty, jako je Lyris Titanborn a House Ravenwatch.

  The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade
  NOVÝ ZÁŽITEK
  Kapitola Greymoor přinese gotický a drsný hlavní příběh i vedlejší úkoly, nové open-world eventy pro skupiny hráčů Harrowstorms, které jsou podobné eventům Dark Anchors, nový masivní trial Kyne's Aegis pro až 12 hráčů, nový herní systém Antiquities (cestujte napříč Tamrielem a objevujte dávno ztracené a vzácné artefakty zpřístupňující mocné vybavení a odměny pro všechny typy hráčů), veřejné dungeony a delvy, a mnohem více. S více než 30 hodinami nové příběhové linky přináší kapitola Greymoor zcela nový ESO zážitek, který ohromí jak veterány série, tak nové hráče.

  teso
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Eliška Vránová (Xzone)

   Dobrý den, ano jedná se o fyzickou edici. Digitální položky jsou uvedeny v popisku. :-)

  • Score

   Dobrý den. Tato edice je fyzická sběratelka ,která je uvedená na obrázku ? Soška,mapa atd.... ? Nebo in game předměty v digitální verzi ? Kvůli ESO jsem odložil Pillars of eternity 2 ,tak bych vzal tohle :-)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Elder Scrolls Online: Greymoor Collector’s Edition Upgrade!