The Sims 4
PS4

499
Nákupem získáte 10 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 26851
Hra také dostupná pro:  PCPS4XBOX
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 150 Kč

nebo

 200 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Převezměte kontrolu: vytvářejte a ovládejte postavy ve virtuálním světě, kde neplatí žádná pravidla. Dejte průchod své kreativitě a vdechněte každému Simíkovi jedinečný vzhled i osobnost a zařiďte jim dokonalé bydlení. Rozvíjejte vztahy svých Simíků, pomozte jim s kariérou a prozkoumejte živoucí nové světy.


  VYTVOŘTE SI JEDINEČNÉ SIMÍKY
  Vytvářejte spousty jedinečných Simíků s různým vzhledem, silnou osobností a úplně novými emocemi. Utvářejte těla svých Simíků pomocí nového propracovaného nástroje Vytvořit Simíka a pak jim vyberte účes, styl chůze a oblečení. Dejte jejich životům smysl a vyberte jim vlastnosti a aspirace. Můžete tak ovlivnit jejich mysl, tělo i duši.

  The Sims 4

  VYTVOŘTE JIM DOKONALÉ BYDLENÍ
  Snadno svým Simíkům postavte a zařiďte bydlení pomocí nového režimu stavba založeného na jednotlivých místnostech. Postavte si dům snů: začněte půdorysem, vyberte nábytek a upravte i okolí. Dokonce si můžete doma postavit i bazén nebo suterén!

  promo_0815_PC

  PROZKOUMEJTE ŽIVÉ SVĚTY
  Cestujte mezi světy, prozkoumávejte jedinečná sousedství a objevujte zajímavé podniky. Simíci tak mohou poznat nové lidi, rozšířit si svůj společenský okruh, trávit čas s kamarády v parku nebo hledat a sbírat nové zábavné předměty.

  EAjun15_pc

  HRAJTE SI SE ŽIVOTEM
  Mějte pod kontrolou zajímavé a zábavné momenty v životech svých Simíků, které mohou vzejít z jejich vztahů nebo třeba z kariéry. Vaše rozhodnutí ovlivní jejich životy od narození přes batolecí fázi až do dospělosti. Rozvíjejte dovednosti svých Simíků a nechte je věnovat se novým koníčkům.

  the sims 4
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (10)

  • Šuly

   Zdravím, už jsem si chtěl objednat, ještě že jsem si přečetl recenze. Důvod neobjednání rozhodně absence češtiny. Na to, jak se v současné době daří České ekonomice nechápu rozhodnutí EA. Přál bych EA, aby díky tomu si hru nikdo nekoupil v ČR. Je to ostuda

  • Dutinka

   Aš si ES nechá tu hru Když nemá zájem o česky zákazníky

  • Drakersss

   Tohle je celkem rána pod pás. Absence češtiny mě osobně nevadí ale jde o princip... The sims 4 na Pc obsahuje oficiální češtinu tak nechápu v čem je problém že nemohla být na konzolové verzi, hlavně když sama EA řekla že se jedná o 100% port z Pc verze. Navíc tenhle port z PC stojí plnou cenu. Ne a ne... Kdyby mi hra už neležela na zásilkovně tak objednávku zruším.

  • ZooDiac_CZ

   Tak aspoň díky za zpětnou vazbu, ať víme na koho směřovat svojí frustraci. EA v poslední době válí koukám...

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   České zastoupení EA od začátku hru uvádělo s českými titulky. O angličtině nás informovali ve stejný den, kdy jsme i vám rozesílali tuto zprávu.
   Omlouváme se za zklamání, bohužel s tím nic nenaděláme, když nám takto zásadní zprávu řeknou na poslední chvíli :/

  • češtinář

   tři dny před prodejem oznámit že hra v cz nebude, to je klamání zákazníka co si hru předobjednal ne?

  • ZooDiac_CZ

   Již jsem psal email o zrušení pre-orderu... naprosto nechápu proč jste uváděli CZ lokalizaci...

  • pepa

   to bude zrušených předobjednávek-)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Keren: Hra je bohužel pouze v angličtině.

  • Keren

   Dobrý den, chtela bych se zeptat zda hra obsahuje CZ tiulky?

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí The Sims 4!

Sledujte nás na instagramu