The Tale of Onogoro VR2
PS5

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Štítky: Virtuální realita, Anime, PlayStation VR2
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 54006
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 280 Kč

nebo

 350 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • The Tale of Onogoro, jedna z prvních příběhových, akčních a dobrodružných anime her pro VR, zve hráče do kouzelného světa plného hádanek, dobrodružství a bojů ve steampunkové VR hře. Tato jedinečná japonská akční adventura pro VR, inspirovaná japonským folklórem, vás vrhne do nádherného a pohlcujícího anime světa.

  Ovládáte bezejmenné božstvo, které bylo právě povoláno na ostrov Onogoro japonskou velekněžkou Haru. Hráč cestuje s Haru a musí ji za každou cenu chránit, přičemž cestou řeší hádanky a bojuje s obřími zvířecími bytostmi.
  Vyžaduje sadu PlayStation VR2

  INTENZIVNÍ BITVY

  Při prozkoumávání ostrova Onogoro se v akčních bitvách utkáte s Kami, obřími monstry, a pokusíte se vyčistit ostrov od všeho zlého. V těchto intenzivních bitvách využijete své nebeské zbraně a sílu Haru coby svatyně, abyste Kami zničili. Společně zjistíte, jak potlačit každého z obřích "Kami".
  The Tale of Onogoro VR2 (PS5)
  JEDINEČNÉ VR HÁDANKY
  Hráči budou muset pomáhat Haru při řešení různých hádanek různé obtížnosti. Klíčová je týmová spolupráce, protože některé předměty může použít pouze jeden z vás!
  The Tale of Onogoro VR2 (PS5)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si The Tale of Onogoro VR2? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu