Wargame: Red Dragon
PC

(1x)
499
Nákupem získáte 5 kreditů
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "7419325" ["cena"]=> string(3) "497" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "4" } }
 • 497 Kč Ihned ke stažení
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie
 • Minimální požadavky

  Ověřte si zda splňujete HW požadavky
  (stránka v angličtině)

  Wargame je zpět! Nejnovější díl okázalé real-time strategie od Eugen Systems se poprvé přesouvá z Evropy do střední Asie mezi lety 1975 a 1991 a přidává spoustu nových prvků. Pět nových národů, včetně Číny a Severní Koreje, vstupuje do Wargame s více než 450 novými jednotkami, což dohromady činí přes 1 300 jednotek, jejichž vzhled a chování byly věrně reprodukovány podle modelů ze skutečnosti. Mimořádným počinem je uvedení námořních a obojživelných jednotek a vodní plochy skýtající nové strategické příležitosti. To vše při zachování osvědčeného herního mechanismu. Sólo kampaň hráče uvrhne do pekelné války kolem Koreje, zatímco rozsáhlý režim pro více hráčů je zapojí do napínavých a monumentálních bitev, ve kterých se může střetnout až 20 hráčů najednou! K vítězství bude zapotřebí nejen velká palebná síla, ale hlavně důkladné prozkoumávání nepřátelských území, promyšlené plánování a mistrné taktiky.
 • Ověřte si zda splňujete HW požadavky (stránka v angličtině)
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Tomáš Pavlata

   Dobrý den, jak uvádíme u informace, obsahuje jen hru v angličtině.

  • Marry

   Je ve hře čeština?

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Za koupi stojí, jednoznačný aspirant na nejlepší RTS roku