Withering Rooms
PS5

799
Doprava zdarma
Nákupem získáte 24 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Hororové, 2D RPG, Hardcore
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 60272
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 300 Kč

nebo

 380 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Withering Rooms je náročná 2,5D hororová RPG hra odehrávající se v procedurálně generovaném viktoriánském sídle, které se každou noc mění.

  - Prozkoumejte Mostyn House a sbírejte zbraně, předměty na odlákání pozornosti, magické artefakty, klíče a výrobní materiály.
  - Postavte se obrovskému množství příšer a bossů - přerostlým nemrtvým, neviditelným duchům, prohnaným čarodějnicím, šílencům se sekerami a mnoha dalším.
  Withering Rooms
  - Objevujte tajné chodby, zaprášené půdy plné pokladů, a dokonce i neustále se měnící Byzantine Labyrinth, který se nachází pod Mostyn house.
  - Ošalte smrt prováděním rituálů, které uchovávají předměty z noci na noc nebo trvale zvyšují úroveň.
  Withering Rooms
  - Seznamte se s partou podivných přátel, obchodníků, lhářů a čarodějnic, z nichž každý má své vlastní záměry.
  - Sesílejte nejrůznější kouzla - vytvářejte šestihranné pasti na dveřích skříní, očarovávejte brnění, které vám bude pomáhat, nebo si vytvořte vábničku napodobující vás samotné.
  - Větší nebezpečí - a větší poklady - na vás čekají v bludištích z živých plotů, hrobkách, jeskyních, kostelech a zříceninách za hranicemi areálu Mostyn House.
  5D hororová hra
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Withering Rooms? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

mistrisveta, ms2024
dopravazdarma, dorucenizdarma
Instagram
dopravazdarma, dorucenizdarma
TwilightMasquerade, pokemontcg, scarletandviolet
rekonstrukce