WRC: FIA World Rally Championship 4
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Doporučený věk: Pro všechny
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Auta
 • Skutečné rozdělení tříd WRC, autentická struktura rally, rozličné světelné podmínky, 3D depa a pódium pro vítěze přesvědčivě odrážejí drsný a vzrušující svět rally.
  Nový ročník World Rally Championship přichází již se čtvrtým pokračováním. Očekávat můžeme nejen zbrusu nový režim kariéry, vylepšenou grafikou a novými efekty počasí. WRC 4 je licencovaný produkt, takže si můžete vybrat svého oblíbeného řidiče i vozidlo z oficiálních žebříčků roku 2013 ze třídy WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior Academy.

  NOVÝ REŽIM KARIÉRY
  Vžijte se do role skutečného řidiče rally! Začínáte v třídě Junior WRC, kde budete podepisovat smlouvy se skutečnými oficiálními týmy WRC podle toho, jakých dosáhnete výsledků. Závod po závodě budete mít možnost projít každou třídou až na vrchol WRC a závodit o titul šampiona rally.

  REALISMUS
  Maximální úrovně realismu je dosaženo díky vylepšenému ovládání a fyzice vozidel, vylepšeným prostředím na všech okruzích jako například stromy, kameny, diváci a díky nové kameře a předělovým filmečkům.

  AUTENTICITA
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Nemá moc smysl v kladech a záporech něco psát. Jednoduše je to jediná Rally hra v posledních letech tak není co srovnávat. Oproti minulým dílům je perfektní kariéra kde šplháte od juniorů až na vrchol, podepisujete smlouvy a můžete sledovat sezony v jiných divizích.
Ovšem čtvrtý v pořadí díl, dá se říct že by mohl být postaven na odcházejícím Loebovi a tedy revoluční a ono nic. Co mě u všech motoristických her totálně štve je nemožnost ukončení závodů z důvodů ať havárie či poruchy. Už by mohli přidat do hry faktor náhody, aby se tu a tam objevila porucha vozu (ta nemohoucnot když by jste odpadli z prvního místa by byla super), nebo defekt který by ztratil čas. To vše ovšem souvisí s délkou závodů a tedy tratí. Těžko můžeme čekat něco takového když jeden závod Vám zabere možná max. půl hodiny. Co dělají tvůrci celý rok těžko říct. Grafika, vozy, ovládání a vše je prakticky stejné akorát pozměněná kariéra. Vynaložit úsilí na délce a reality závodů by bylo super. No, já ve skrytu duše doufám že někdo po ukončení kariéru udělá něco podobného s Loebem jako s Colinem a uvidíme nové pojetí Rally na PC. Určitě by si to hráči zasloužili a Loeb stejně tak.

V poslední době nejlepší rally hra na PC. Ale má to i dost much, tratí je málo a ještě jsou zkopírované z loňska. Jediné, které mě bavily byly na ty sněhu. To byla jízda jak hrom. Celkově se auta příjemně ovládají, ale zvuky jsou naprosto otřesné. Vysavač hadr! Příští rok by to chtělo trochu víc inovací a ne jen ctrl+c ctrl+v systém!!