WRC: FIA World Rally Championship 4
PC

(2x)
399
Nákupem získáte 16 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 17901
 • Kategorie

  PC / PC hry / Závody
  PC / PC hry / Simulace

  Nový ročník World Rally Championship přichází již se čtvrtým pokračováním. Očekávat můžeme nejen zbrusu nový režim kariéry, vylepšenou grafikou a novými efekty počasí. WRC 4 je licencovaný produkt, takže si můžete vybrat svého oblíbeného řidiče i vozidlo z oficiálních žebříčků roku 2013 ze třídy WRC, WRC 2, WRC 3 a Junior Academy.

  NOVÝ REŽIM KARIÉRY
  Vžijte se do role skutečného řidiče rally! Začínáte v třídě Junior WRC, kde budete podepisovat smlouvy se skutečnými oficiálními týmy WRC podle toho, jakých dosáhnete výsledků. Závod po závodě budete mít možnost projít každou třídou až na vrchol WRC a závodit o titul šampiona rally.

  REALISMUS
  Maximální úrovně realismu je dosaženo díky vylepšenému ovládání a fyzice vozidel, vylepšeným prostředím na všech okruzích jako například stromy, kameny, diváci a díky nové kameře a předělovým filmečkům.

  AUTENTICITA
  Skutečné rozdělení tříd WRC, autentická struktura rally, rozličné světelné podmínky, 3D depa a pódium pro vítěze přesvědčivě odrážejí drsný a vzrušující svět rally.

 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (2)

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • - kariéra
  • - stejné tratě
  • - málo tratí
  • - 6 RZ u jednoho závodu ??? (málo)

  Nemá moc smysl v kladech a záporech něco psát. Jednoduše je to jediná Rally hra v posledních letech tak není co srovnávat. Oproti minulým dílům je perfektní kariéra kde šplháte od juniorů až na vrchol, podepisujete smlouvy a můžete sledovat sezony v jiných divizích.
  Ovšem čtvrtý v pořadí díl, dá se říct že by mohl být postaven na odcházejícím Loebovi a tedy revoluční a ono nic. Co mě u všech motoristických her totálně štve je nemožnost ukončení závodů z důvodů ať havárie či poruchy. Už by mohli přidat do hry faktor náhody, aby se tu a tam objevila porucha vozu (ta nemohoucnot když by jste odpadli z prvního místa by byla super), nebo defekt který by ztratil čas. To vše ovšem souvisí s délkou závodů a tedy tratí. Těžko můžeme čekat něco takového když jeden závod Vám zabere možná max. půl hodiny. Co dělají tvůrci celý rok těžko říct. Grafika, vozy, ovládání a vše je prakticky stejné akorát pozměněná kariéra. Vynaložit úsilí na délce a reality závodů by bylo super. No, já ve skrytu duše doufám že někdo po ukončení kariéru udělá něco podobného s Loebem jako s Colinem a uvidíme nové pojetí Rally na PC. Určitě by si to hráči zasloužili a Loeb stejně tak.

  (Xzone.cz)
  Neověřený nákup
  • zimní tartě
  • solidní grafika
  • povedený jízdní model
  • Fabia a Mini Cooper
  • otřesné zvuky
  • většina tratí je jen recyklovaná z minulých dílů
  • tratí je celkově málo, za chvíli se v rámci jednoho závodu vše opakuje

  V poslední době nejlepší rally hra na PC. Ale má to i dost much, tratí je málo a ještě jsou zkopírované z loňska. Jediné, které mě bavily byly na ty sněhu. To byla jízda jak hrom. Celkově se auta příjemně ovládají, ale zvuky jsou naprosto otřesné. Vysavač hadr! Příští rok by to chtělo trochu víc inovací a ne jen ctrl+c ctrl+v systém!!

  Celkové hodnocení vypočítáváme z ověřených i neověřených hodnocení.
  Ověřený nákup - zákazník prokazatelně zakoupil produkt u nás v obchodě.
  Neověřený nákup - nemůžeme ověřit, zda zákazník produkt zakoupil.

Sledujte nás na instagramu

dopravazdarma, dorucenizdarma
tombraider, darkhorsefigure, sberatelskafigurka
eldenring, shadowoftheerdtree
chainsawman, figurka
batman, premierafilmu
doplnkydodomu, doplnkydobytu, podsveti