A Plague Tale: Requiem
XSX

1 349 *
* Cena je zatím pouze orientační
Nákupem získáte 40 kreditů
 • 1 349 Kč
  Vychází: 18. října 2022
Štítky: Historické, Stealth, Příběhové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: České titulky, Angličtina
Kód produktu: 37870
Hra také dostupná pro:  PS5

Bonus k předobjednávce

 • Pokračování úspěšné hry z roku 2019 - A Plague Tale: Innocence s podtitulem Requiem od Asobo Studio je tady! Vydejte se na úžasnou cestu plnou emocí společně s Amicií a jejím bratrem Hugem za nebezpečným novým úkolem a udělejte vše, co je potřeba pro přežití v tomto brutálním, bezcitném světě. Poté, co Amicia a Hugo utečou ze své zpustošené vlasti, vydají se daleko na jih, do nových oblastí a živoucích měst. Tam se pokusí začít nový život a dostat Hugovu kletbu pod kontrolu.


  OPĚT NA ÚTĚKU
  Jenže když se Hugovy schopnosti opět probudí, smrt a zkáza se vrátí v podobě žravých krys. Sourozenci jsou opět donuceni vydat se na útěk a vkládají naději do zaslíbeného ostrova, kde možná najdou klíč k Hugově záchraně.

  A Plague Tale: Requiem
  ZA ZÁCHRANOU
  Objevte cenu za záchranu svých milovaných během zoufalého boje o přežití. Útočte ze stínů či rozpoutejte peklo, překonejte soupeře i výzvy pomocí celé řady zbraní, nástrojů a nadpozemských sil.

  asobo studio
  SKVĚLÉ POKRAČOVÁNÍ
  Pokračování cenami ověnčeného dobrodružství A Plague Tale: Innocence nabídne spektakulární pozemský příběh se zásahem nadpřirozených sil. Používejte rozmanité nástroje, plížení, boj, nebo rozpoutejte peklo a vypusťte krysy. To vše ve strhující grafice s podmanivou hudbou.

  plague tale requiem
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Sledujte nás na instagramu