Banishers: Ghosts of New Eden
PS5

1 249 1 399 Kč

Sleva platí do 31.3.2024 nebo vyprodání

Nákupem získáte 25 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: FPS, Příběhové, Akční RPG
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 51741
Hra také dostupná pro:  XSX
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 700 Kč

nebo

 850 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • Nová hra studia DON'T NOD nás zavede do Severní Ameriky a přinutí nás dělat smysluplná, ale nejednoznačná rozhodnutí ovlivňující herní svět a všechny postavy.

  New Eden, 1695. Antea Duarteová a Red mac Raith jsou milenci a Banisherové, lovci duchů, kteří přísahali, že budou chránit živé před hrozbou přetrvávajících duchů a přízraků. Po katastrofální poslední misi je Antea smrtelně zraněna a stává se jedním z duchů, které nenávidí. Ve strašidelné divočině Severní Ameriky dvojice zoufale hledá způsob, jak Anteu z jejího nového údělu vysvobodit.

  MRTVÍ I ŽIVÍ

  Ponořte se do krásného, intimního a silného příběhu dvou osudových milenců. V roli Banishera vstupte do života komunit Nového Edenu a řešte strašidelné případy v mystickém, na pověsti bohatém světě, který je sužován nadpřirozenými bytostmi a dávnými tajemstvími. Použijte svůj důvtip nebo zkombinujte Anteiny duchovní síly a Redův arzenál, abyste porazili a vyhnali duše sužující živé.
  Banishers: Ghosts of New Eden
  VAŠE ROZHODNUTÍ
  Na vaší cestě budou ležet náročná rozhodnutí, která dramaticky ovlivní váš příběh i osud obyvatel Nového Edenu - ať už jde o živé lidi, nebo bloudící duše. Jak moc se vzdáte svého slibu lovce duchů kvůli své milence, která se stala jednou z takových duší? Charakteristické pro renomované studio DON'T NOD JSOU smysluplná a morálně nejednoznačná rozhodnutí, která ovlivní příběh, svět a osud všech postav, ať už mrtvých, nebo živých.
  DON'T NOD
  MYSTICKÉ POVĚSTI
  Hrajte za Anteu i Reda a bojujte s nadpřirozenými silami pomocí magie, zbraní a duchovních sil. Odemkněte si nové vybavení a schopnosti, abyste mohli naplno rozvinout sílu banisherů Odhalte prastará tajemství a skryté záhady mystického, na pověsti bohatého světa.
  focus home entertainment
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (6)

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   wrana: Zdravím, hra bohužel nemá české titulky.

  • wrana

   Zdravím.Bude hra obsahovat CZ titulky?

  • Jan Bobrovský (Xzone.cz)

   eqwaas: Zdravím, zatím dárky nejsou v plánu, ale ještě se to může změnit. Uvidíme :)

  • eqwaas

   Dodrý den, plánujete nějaké dárky k této hře?

  • Michael (Xzone.cz)

   A.: Zdravím, sběratelská edice k této hře existuje, ale vydavatel si ji prodává exklusivně napřímo. U nás, ani u jiných e-shopů v ČR by se tedy neměla objevit.

  • A.

   Dobrý den, budou ke hře i sběratelky?

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Banishers: Ghosts of New Eden? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

pokémon, pokemon, doplnkydobytu, doplnkydodomu
helldivers2, gamingmeme, hernimeme
duna, dunepart2, dunacastdruha
vyprodej, nerd, merchandise
dragonsdogma, dragonsdogma2, darek
thelastofus, tlou, thelastofuspart1, thelastofusvinyl, gramofonovedesky, vinyly, boxset