Call of Cthulhu
SWITCH

(1x)
799
Nákupem získáte 24 kreditů
array(1) { ["bazar"]=> array(7) { ["kod"]=> string(6) "131420" ["cena"]=> string(3) "599" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(1) "1" } }
 • 599 KčSkladem na 1 pobočce
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky, Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Fantasy, Hororové, Detektivní, Survival, Mysteriózní
Hra také dostupná pro:  XONE
 • Psychologický horor Call of Cthulhu je oficiální videoherní adaptace ikonické papírové hry od Chaosium. Plíživé detektivní RPG vás zavede na temný a znepokojivý ostrov jménem Darkwater, kde se vžijete do Edwarda Pierce, někdejšího válečného veterána a soukromého detektiva z Bostonu 20. let 20. století. Ten bude vyšetřovat tragickou a záhadnou smrt uznávané malířky Sarah Hawkinsové, která se na Darkwater nedávno přestěhovala s manželem a rodinou.


  DO HLUBIN ŠÍLENÉ MYSLI
  Call of Cthulhu nabídne temnou a tísnivou atmosféru, která vzdává hold Lovecraftově díle a světu. Toto zdánlivě banální vyšetřování vás totiž může zavést k zlomyslnějším silám a temnějším záhadám pohřbeným hluboko pod Darkwaterem.

  HLAVNÍ PRVKY
  - Detektivní RPG zasazené do světa H. P. Lovecrafta a poháněné enginem Unreal Engine 4.
  - Zahrajte si za Edwarda Pierce a vyšetřete vraždu Sarah Hawkinsové, zatímco budete muset čelit hrůzám pochmurného ostrova plného obludností, jež se plíží tmou.
  - Pochybujte o svých smyslech a prožijte skutečné šílenství díky jedinečným herním mechanismům příčetnosti a psychologické krize. Rozvíjejte schopnosti své postavy a pomocí nových dovedností odhalte pravdu.
  - Najměte si a veďte malý tým vyšetřovatelů, které budete rozesílat po celém ostrově řešit různé případy.
  - Užijte si bohatý a otevřený průzkum světa plný hlubokých dialogů s významnými rozhodnutími, které mají dopad na příběh a vztahy mezi vámi a vašimi společníky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Call of Cthulhu je atmosférou nabitá 3D adventura, která potěší především obdivovatele povídek H. P. Lovecrafta. RPG systém dokáže při prvním hraní vytvořit velmi dobrou iluzi důležitosti voleb, jež se ovšem s opětovným průchodem tříští. I přes krátkou herní dobu a toporný pohyb NPC postav ovšem jde o slušnou zábavu na osamělé zimní večery. Ph'nglui mglw'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Pro fanoušky Lovecrafta? perfektní !