Creaks
PC

599
Nákupem získáte 18 kreditů
array(1) { ["PC"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "33582" ["cena"]=> string(3) "599" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(3) "122" ["mode"]=> string(1) "2" ["celkem"]=> string(1) "0" } }
 • 599 Kč Předobjednávka
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina, Česká lokalizace
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Logické

Dárek k předobjednávce

 • Creaks z dílny studia Amanita Design je tentokráte puzzle dobrodružná hra ze světa plného představivosti a hry světla a stínu, za kterou stojí Radim Jurda a jeho tým. Podmanivé atmosférické zpracování s precizní animací a působivou hudbou vtáhnou každého hráče do příběhu jednoho domu.

  Hra vychází v rámci Xzone Edice. V této edici si klademe za cíl přinášet hráčům skvělé české hry v luxusním balení, které si hra i hráči zaslouží.
  XZONE EDICE OBSAHUJE
  - steam klíč ke stažení hry Creaks
  - sběratelské balení s miniartbookem
  - sadu exkluzivních samolepek
  - 4 krásné litografie s obrazy přímo ze hry
  - oboustranný plakát
  Steam klíč je ve verzi pro Windows a MAC.

  HRA SVĚTLA A STÍNU

  Zem se chvěje, žárovka už praskla a za zdmi vašeho pokoje se odehrává něco neobvyklého. Seberte odvahu a důvtip a vydejte se do neprobádaných zákoutí tajemného domu obývaného záhadnými ptakotvory a oživlým nábytkem.

  Creaks
  JEDINEČNÉ ZPRACOVÁNÍ A HUDBA
  Creaks od tvůrců oceňovaných českých adventur Machinarium a Samorost si hraje s tématem představivosti a skrze ručně kreslená pozadí, precizní animace, přízračné zvuky a originální hudbu od Hidden Orchestra vás přenese do tajuplného světa plného logických hádanek a zvláštních úkazů. Pusťte se do řešení desítek pečlivě navržených puzzlů, najděte všechny ukryté obrazy a odhalte ono velké tajemství!

  creaks
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • E L I

   objednáno, taky na to čekám od podzimu:-)moc se těším, Amanita dělá moc dobrou práci, Machinarium bylo nejvíc, samorost výbornej, zbytek šel kolem mně!

  • Corvus

   Objednáno! Konečně jsme se dočkali CREAKS!