Dishonored: Death of the Outsider
XBOX

(1x)
79
Nákupem získáte 2 Kredity
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Sci-Fi, Stealth
Kód produktu: 26613
Hra také dostupná pro:  PC
 • Dishonored: Death of the Outsider

  Samostatně spustitelné rozšíření Dishonored 2 se odehrává po událostech dvojky a hlavní hrdinkou je nájemná vražedkyně Billie Lurk. Společně se starým známým Daudem se pustí do odvážného úkolu. Zabít samotného Outsidera, zdroj magických schopností všech hrdinů série.  VAŠE ROZHODNUTÍ
  Je jen na vás, jak se postaráte o nepřátele – můžete zůstat ve stínu či vkročit do denního světla. Unikátní vybavení, vymazlené zbraně a nadpřirozené schopnosti vám dovolí ke každé situaci přistoupit různorodě. 

  dishonored 2

  NEJLEPŠÍ ZABIJÁK 
  Zabít Outsidera nebude jednoduché. Musíte se vydat hluboko do podsvětí Karnacy, kde postupně rozkryjte dávná tajemství tohoto města. Po cestě se setkáte s kluby rváčů nebo kulty vyznávající černou magii nebo získáte starověké artefakty při misi, v níž budete muset vykrást banku. 

  dunwall city

  JASNÝ CÍL 
  Při honbě za Outsiderem budete čelit mnoha nepřátelům, kteří budou vyzbrojeni různorodými zbraněmi a schopnostmi. Postupně můžete také přijímat kontrakty a zabíjet vybrané cíle. Ten hlavní a jasný cíl ovšem stále zůstává. Je jím Outsider.

  stealth akce
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Výborná stealth akce, za kterou se její předchůdci stydět rozhodně nemusí. Dojem maličko kazí jen kratší herní doba, chybějící systém Chaosu a až příliš lineární příběh. Pokud ale tento žánr máte rádi, Dishonored: Death of the Outsider vás rozhodně nezklame.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Povedená hra. Samolepky se taky povedly, děkuju za dárek.

Sledujte nás na instagramu