Elden Ring - Launch Edition
XSX

1 799
Nákupem získáte 54 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Štítky: Fantasy, Příběhové, Souls-like
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 44053
Hra také dostupná pro:  PS4

Dárek k objednávce

 • Ponořte se do napínavého dobrodružství a rozhodněte o osudu obrovského světa plného intrik a síly. Bojujte proti impozantním nepřátelům díky charakteristickému způsobu boje od FromSoftware a objevte širokou škálu vynalézavých strategií v akčním RPG Elden Ring. .
  LAUNCH EDITION OBSAHUJE
  - hru Elden Ring
  - 3 exkluzivní litografie se scénami ze hry (velikost 135 x 170 mm)
  - nášivku s runou
  - sadu 3 exkluzivních nálepek
  - ekluzivní plakát (393 x 334 mm)
  - speciální přebal  

  Elden Ring využívá Smart Delivery technologii - kupte si hru pouze jednou a hrajte ji na Xbox One nebo ve vylepšené verzi na Xbox Series X.

  Z PERA MISTRA
  Nový svět plný fantastických příběhů utkal Hidetaka Miyazaki - tvůrce kritiky uznávané série Dark Souls a George R.R. Martin - autor nejprodávanější fantasy série Píseň ledu a ohně. Hráči se vydají na cestu skrze propracovaný svět skrápěný krví a podvodem, který jim do cesty přinese různé postavy s vlastní jedinečnou motivací pomáhat nebo bránit pokroku hráče a další hrůzostrašné tvory. Během svých dobrodružství hráči zvolí osud této prokleté země tím, že odhalí její tajemství a mýty.

  Elden Ring - Launch Edition
  MONUMENTÁLNÍ SVĚT
  Svět Elden Ring je velice rozsáhlý a nabídne přirozené počasí se střídáním dne a noci. Cestu můžete zvolit pěšky nebo na koni, sami či online s přáteli po travnatých pláních, dusivých bažinách a krásných lesích. K vystoupání budou lákat velkolepé spirálovité hory případně dechberoucí hrady, které ve hrách od FromSoftware nemají obdoby.

  souls-like
  VLASTNÍ CESTOU
  Vydejte se hrou podle svého vlastního uvážení a to díky široké škále zbraní, magických schopností a dovedností, které se nacházejí po celém světě a lákají hráče sledovat dříve neprozkoumané oblasti. Zvolit si můžete přímý divoký boj nebo tajné bojové systémy hry, díky nimž získáte převahu.

  fromsoftware
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • flashcze

   Dobrý den,chtel bych se zeptat,zda v případě předobjednávky na Xbox SX budu mít hru již 25.2. Děkuji

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Elden Ring - Launch Edition!

Sledujte nás na instagramu