F1 24
XSX

1 999
Nákupem získáte 40 kreditů
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Pro všechny
Štítky: Auta, Formule, Okruhové závodění
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 59533
Hra také dostupná pro:  PS4PS5
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 800 Kč

nebo

 950 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Bonus k objednávce

 • Buďte jedním z 20 s EA SPORTS F1 24, oficiální videohrou šampionátu 2024 FIA Formula One World Championship.

  Vypusťte svého šampiona na trať v honbě za hvězdnou kariérou v F1, režimu, který se dočkal od roku 2016 první velké aktualizace. Pilotujte jako ti nejlepší a propojte sebe a svůj vůz v jedno zásluhou zcela nové technologie EA SPORTS Dynamic Handling System.

  VYPUSŤTE SVÉHO ŠAMPIONA NA TRAŤ V REŽIMU DRIVER CAREER
  Inovovaný režim Driver Career poprvé v historii zahrnuje možnost prožít kariéru skutečného pilota F1. Hrajte za svého hrdinu s aktuálními statistikami a reputací ve formulovém sportu, oživením legendárních ikon pokračujte v jejich odkazu v F1, nebo hrajte sami za sebe a stoupejte pořadím jako nováčci F1 či F2.
  F1 24
  INOVACE HRATELNOSTI VĚRNÉ SVĚTU F1
  Vyzkoušejte nový systém jezdeckých poct, který sleduje vaše úspěchy v několika sezónách, zúčastněte se tajných schůzek týkajících se vyjednávání o smlouvě, zakuste nesmiřitelnou rivalitu, užijte si nové filmové sekvence a vyslechněte komentáře reálných jezdců převzaté ze skutečných přenosů F1. To vše v doprovodu všech týmů, jezdců a okruhů z šampionátu 2024 FIA Formula One World Championship.
  f1 2024
  PILOTUJTE JAKO TI NEJLEPŠÍ
  Naše dosud největší aktualizace v oblasti fyziky a řízení přináší s podporou systému EA SPORTS Dynamic Handling nejautentičtější a nejúžasnější pocit z jízdy, jaký jste kdy v titulu F1 od Codemasters zažili. F1 24 se pyšní zcela novým systémem kinematiky odpružení, vylepšeným modelem pneumatik, detailnější simulací aerodynamiky, novými nastavení motoru a rozšířenými možnostmi nastavení vozu, takže máte větší kontrolu nad tím, jak váš jízdní styl ovlivňuje výkon vozu a závodní strategii.
  codemaster f1 2024
  CHALLENGE CAREER
  Nový způsob, jak si může naše komunita naplno vychutnat sezónu F1. Challenge Career nabízí epizodické soutěžní hraní s mini kariérními scénáři, které prověří vaše schopnosti prostřednictvím jedinečných událostí a výzev. Soutěžte o nejlepší skóre v každé epizodě v komunitních žebříčcích. Vyjádřete se k obsahu budoucích epizod hlasováním na sociálních sítích.
  formule 1 2024
  KARIÉRA PRO DVA
  Vrací se vaše oblíbená závodní kariéra pro více hráčů, včetně všech novinek z režimu Driver Career pro jednoho hráče. Spolupracujte s kamarádem a hrajte kooperativně ve stejném týmu F1, nebo poměřte síly jako soupeři z různých stájí.
  formule
  FANZONE – NECHTE PROMLUVIT SVOU VÁŠEŇ
  Projevte loajalitu svému oblíbenému týmu a jezdci a spolupracujte s ostatními závodníky v boji o nejlepší příčky ve Fanzone Championship. Plněním společných cílů se členy Fanzone posuňte profil své zóny v žebříčku a odemkněte si jedinečné odměny a předměty. Svůj postup v rámci Fanzone sledujte v aplikaci Racenet.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si F1 24? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

gamestory, ceskehry, hernihistorie
playstation5, playstationportal, ps5
warhammeraos, barveniminiatur, malovanifigurek
premiera, figurka, komiks, deadpoolandwolverine
ohrachalidech, 50letvideoher, dejiny, hernicteni
vybusnakotatka, partyhra, karetnihra