For Honor
XBOX

799
Nákupem získáte 32 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Středověk
Jazyk: České titulky
Kód produktu: 19822
 • Vstupte do zuřících bojů jako rytíř, brutální viking nebo tajemný samuraj. For Honor je netradiční bojová hra mixující strategické uvažování, týmovou hru a intuitivní bojový systém. Kromě hry pro jednoho hráče je důležitou součástí multiplayer 4vs4 doplněný o desítky NPC bojovníků.

  Hra vyžaduje připojení k internetu.

   

  UNIKÁTNÍ VÁLEČNÍCI

  Pro každou bitvu si vyberte ze tří druhů válečníků - samuraje, vikinga nebo rytíře. Každá třída má své vlastní zbraně, vlastnosti a herní styl, díky čemuž může zvrátit bitvu ku svému prospěchu.

  For Honor

  POBIJTE NEPŘÁTELE SAMI NEBO S KAMARÁDY
  For Honor má klasickou kampaň pro jednoho hráče, ale to opravdové vzrušení z bitvy zažijete hlavně v on-line multiplayeru 4vs4. Tam teprve poznáte ty nejukrutnější souboje meče proti meči.

  forhonor

  PŘEVRATNÝ MULTIPLAYER
  V brutálních bitvách a duelech je nejdůležitějším klíčem k vítězství týmová spolupráce. V žáru bitvy je klíčová koordinace a komunikace s vlastní partou. Musíte se správně krýt, strategicky zabírat kontrolní body a opatrně masakrovat nepřítele.

  for honour

  INOVATIVNÍ OVLÁDÁNÍ
  Díky novému systému ovládání Art of Battle poznáte skutečnou váhu vaší zbraně a ucítíte sílu každého úderu. Ovládání je přístupné pro každého, ale jeho mistrovské zvládnutí dá zabrat i těm nejlepším hráčům.

  viking

  VÁŠ VÁLEČNÍK, VAŠE BARVY
  Ukažte svoji osobnost a zastrašte své protivníky díky originální zbroji. Můžete upravovat jednotlivé části jako hrudník, ramena nebo helmici a libovolně si s nimi pohrát. Možností jak se odlišit je nepřeberné množství.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (2)

Hodnocení 7/10

For Honor je jedna z těch her, která se vám prostě buď líbí, nebo ne. Neexistuje žádné mezi, neexistuje žádné možná. Buďto vás láká poměrně efektní a efektivní soubojový systém, jaký hra nabízí, nebo vás neláká. Na ničem jiném tu v podstatě nezáleží.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení 7/10

Se vším všudy je Marching Fire ideální aktualizací pro stálé hráče For Honor a skvělá příležitost se do hry vrátit, pokud už jí vlastníte, a to po jakoukoliv dobu. Úplní nováčci (a všichni ostatní) pak budou těžit především z upraveného systému vybavení. Nová frakce a čtyři noví hrdinové jsou skvělý přídavek a Arkáda je pěkný bonus pro ty, kteří si expanzi pořídí. Tak či onak, Marching Fire je pro For Honor krok (nebo spíše pochod) dopředu.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí For Honor!

Sledujte nás na instagramu