Gears 5
XONE

(1x)
599
Nákupem získáte 6 kreditů
array(1) { ["XONE"]=> array(7) { ["kod"]=> string(5) "28425" ["cena"]=> string(3) "599" ["digital"]=> string(1) "0" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "1" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "13" } }
 • 599 Kč Skladem
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů, Online multiplayer, Lokální kooperace
Štítky: Sci-Fi, TPS, Kooperativní
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 250 Kč

nebo

 350 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách (kromě Loun)
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.

Dárek k objednávce

 • BONUSOVÉ DLC
  Speciální skin na zbraň Lancer


  Gears 5, součást jedné z nejuznávanějších herních ság, tedy Gears of War a jsou větší než kdykoli předtím. Zahrnují pět napínavých režimů a zatím nejpropracovanější kampaň v dlouhé historii série.


  AŽ PRO TŘI
  Bojujte po boku přátel v online hře až pro tři hráče nebo spolupracujte v režimu rozdělené obrazovky. Projděte hodnostmi od čerstvého rekruta po čtyřhvězdičkového generála v režimu Gears Tours of Duty. Splňte nové, zajímavé úkoly, získejte úžasné odměny a pochlubte se kořistí.

  Gears 5

  BOOT CAMP
  Jste ve hře Gears noví, nebo už nejste ve formě jako kdysi? Bootcamp je zábavný způsob, jak se naučit bojovat, od základních po pokročilé bojové techniky. Hrajte jako Jack, váš osobní létající podpůrný robot, který chrání přátele a ničí nepřátele – perfektní pro nové hráče Gears.
  gears of war 5

  VIZUÁLNÍ HODY
  Hrajte každý režim ve 4K a HDR s plynulým zobrazením při 60 snímcích za sekundu na konzoli Xbox One X.

  gears of war V
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • mmm

   Nemusíš přes přes Windows store, Gears 5 je i na Steamu.

  • Lucasion

   Stejně jako v případě 4. Žádná pc krabicovka není. Pokud chceš pc - Windows store. Fyzické jsou pouze na xbox.

  • martin

   pc verze nebude na xzone ? tak to už je rasismus xD no nic budu muset si to koupit přes Windows store jinak gears 4 byl super !

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Radek: Zdravím, zatím ke sběratelské edici nemáme žádné info. Spíše to vypadá na stejný případ jako u čtyřky.

  • Radek

   Bude i u nás k dispozici sběratelská edice a nebo to bude stejné jako u GoW 4, kde byla dostupná pouze v zahraničí a u nás pouze Ultimate?

  • Michal

   Už jsem našel,mi to prvně nenajelo🙂

  • Michal

   Prosim vás chystá se i nějaká steelbook edice nebo nějaká jiná edice,než jen základní??

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Je to sice "jen" osmička, ale zato osmička opravdu silná, vybavená minimálně 90 kg svalové hmoty. Jinými slovy, hra je mimořádně velká, technicky excelentní a nesporně zábavná. K dokonalosti jí ale chybí odpoutání od stále stejné příběhové šablony a výraznější osvěžení již lehce zastaralých herních mechanik. Přesto lze s klidem prohlásit, že Gears se definitivně stala Xboxovou ikonou na úrovni Halo.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Nejlepší hra na Xbox !