Greedfall
XBOX

(1x)
1 199
Nákupem získáte 35 kreditů
 • 1 199 Kč
  Skladem
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: Angličtina
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Štítky: FPS, Fantasy, Open-world, Příběhové
Hra také dostupná pro:  XBOXPS4PS5
 • Prozkoumejte nové nezmapované území odlehlého ostrova prošpikovaného magií a naplněného bohatstvím, ztracenými tajemstvími a fantastickými živočichy. V novém RPG s otevřeným světem Greedfall si svůj osud píšete sami, můžete se spřátelit či zradit jednotlivé společníky či celé frakce. S diplomacií, klamáním a silou se stanete součástí živoucího a vyvíjejícího se světa a píšete tak svůj příběh.

  Kategorie

  Xbox / Xbox Series / XS hry / RPG
  Greedfall (XONE)  RPG JAK ŘEMEN
  Greedfall je plný klasických RPG prvků a tak budete muset získávat jednotlivé úkoly a plnit je různorodými způsoby - přes souboj, diplomacii, klam či tajně pod ochranou stínů. Postavu si můžete zvolit dle svého gusta, hrejte jako muž či žena, upravte si vzhled a volně vybírejte mezi schopnostmi, kouzly a dovednostmi.

  open world rpg

  MAGICKÝ SVĚT
  Začnete své velkolepé dobrodružství odhalením starodávných tajemství chráněných nadpřirozenými bytostmi oplývajícími magickou silou celého ostrova. Svět je inspirovaný historií, konkrétně 17. stoletím a touhou lidí objevovat nové země. Vybaveni budete nejen zbraněmi nablízko a magií, ale také střelnými zbraněmi. 

  otevřený svět
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 8/10

Pokud hledáte RPG s poměrně neotřelou premisou, dobře napsaným příběhem, povedenými questy a skvělým pocitem z objevování nového ostrova, a přitom jste schopni překousnout nižší obtížnost, lineárnější instance a docela neobroušený vizuál, koupí Greedfallu rozhodně nešlápnete vedle.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Milé překvapení z minulého roku! :)