Joystick Thrustmaster T-FLIGHT HOTAS ONE (XBOX ONE, XBOX SERIES a PC)
XBOX

2 399
Nákupem získáte 48 kreditů
+ DÁREK K OBJEDNÁVCE
Odznak k 20. letům Xzone
Štítky: Joystick, Příslušenství
 • Thrustmaster Flight Hotas One, je oficiálně licencovaný joystick pro Xbox One, One X, One S,Xbox Series X a Windows. Kompletní letové ovládání: páka zahrnuje 5 os, 14 akčních tlačítek, spoušť rychlé střelby a 1 všesměrový kloboučkový přepínač (navigace / panoramatický pohled) Všechna tlačítka jsou snadno dostupná. Vestavěné oficiální tlačítko pro konzoli Xbox One, One X, One S, Xbox Series X - přístup k funkcím, přepínání mezi hrou a systémem, navigace skrz systémové menu, atd.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - Joystick
  - Plynový pedál
  - Imbusový klíč
  - Uživatelská návod
  Kompatibilita: s Xbox One, Xbox Series X, Xbox Series S a PC

  OVLADAČE
  Kompatibilní také s PC (Windows® 10/8/7/Vista), díky Thrustmaster ovladačům, které lze stáhnout na http://ts.thrustmaster.com/. Má vnitřní paměť pro upgrade na nejnovější firmware přes PC ovladače. Pro konzole Xbox One a Xbox Series není třeba instalovat ovladače pro správnou funkci Joysticku ve hře Ace Combat 7.
  Pro PC je nutné instalovat ovladače pro správnou funkci Joysticku ve hře Ace Combat 7.
  NUTNÁ Instalace ovladače pro PC(Windows® 10/8/7/Vista):
  - pro zajištění správné funkce joystiku
  - Přejdetě na stránku http://support.thrustmaster.com/ 
  - Zde vyberte záložku Joysticks a T.Flight Hotas 4
  - Stáhněte a nainstalujte Drivers balíček

  Seznam kompatibilních her Xbox One / Xbox Series je k dispozici na http://ts.thrustmaster.com/ 
  Joystick Thrustmaster T-FLIGHT HOTAS ONE (XBOX ONE, XBOX SERIES a PC)
  REALISTICKÝ A ERGONOMICKÝ JOYSTICK

  Při skutečném letu používají piloti řídící páku a plynový pedál pro ovládání letu, kombinace těchto dvou prvků je extrémně efektivní ve smyslu výkonu a přesnosti. Joystick T.Flight Hotas One vám nabídne stejně realistické pocity. Ergonomický design, který se přizpůsobí všem typům letadel (pro vzdušné bojové hry, vesmírná dobrodružství i řízení civilních letadel, atd.) Velká opěrka ruky pomáhá hráčům udržet ruku ve stabilní a uvolněné pozici, což umožňuje snadno reagovat na nejjemnější pohyby. Nastavte si odpor joysticku tak, aby vyhovovala vašim potřebám a preferencím. Zatížená základna zajišťuje zvýšenou stabilitu při hraní.

  Thrustmaster Joystick T-FLIGHT HOTAS ONE pro Xbox One

  PLNĚ ODNÍMATELNÝ PLYNOVÝ PEDÁL
  Plynový pedál v reálné velikosti pro snadné ovládání rychlosti vašeho letadla. Plynový pedál je plně odnímatelný a může být používán dvěma různými způsoby:
  - Odpojený a oddělený od joysticku (realistické podmínky pilotování)
  - Připojen k joysticku (lepší stabilita a méně zabraného prostoru)

  Xbox Series X a PC (4460168)
  DVOJITÝ KORMIDLOVÝ SYSTÉM
  Joystick nabízí také funkci ovládání rudderu (kormidla). Ve skutečném letadle je kormidlo ovládáno pedály, které jsou piloty používány pro otáčení letadla kolem své osy, tedy zahýbání doleva, nebo doprava. Na joysticku je tato funkce realizována otáčením rukojeti (se zabudovaným uzamykacím systémem), nebo progresivním sklopením páky.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Joystick Thrustmaster T-FLIGHT HOTAS ONE (XBOX ONE, XBOX SERIES a PC)!