Letopisy Narnie: Princ Kaspian
PC

(2x)
199
Nákupem získáte 8 kreditů
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: Pohádkové
Kód produktu: 13435
 • Kategorie

  PC / PC hry / Adventury
  Za vlády čtyř sourozenců – dvou králů a královen - byla Narnie kouzelným místem, v němž všichni žili šťastně, v harmonii a v míru. Ale zlaté časy Narnie jsou už dávno minulostí ... Po 13 staletí byla skříň uzavřena a zem upadla do temnoty. Nyní se staří hrdinové vracejí a nový hrdina musí povstat, aby získal zpět Narnii. Můžete ji najít, ale jako mnohem temnější, než si vůbec pamatujete. Narnie byla rozdrobena na malé kousky a stala se z ní země, která potřebuje záchranu. Příběh líčí tři paralelní cesty: Cesta prince Kaspiana.Cesta sourozenců – Petr, Zuzana, Edmond, Lucinka. Cesta krále Miraze – tyrana, který se sám prohlásil vládcem Narnie. To, kde a jak se tyto tři cesty střetnou a spojí, určí, zda Narnie přežije. Hra je v češtině.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (4)

  • murthags

   hehe já je vlastním a jsem s ním spokojený ;) HW náročnost je minimální, pokud vám šel první díl tak s druhým dílem nebudete mít žádný problém, stačí 1,6 GH, ram 256 a graf. karta 64MB.

  • markeett

   Já to mám.ozvy se na: markeett@email.cz

  • JainaX

   Kdybyste to někdo měli, písněte sem komentář.

  • Prochy

   A jaké jsou k této hře systémové požadavky

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Podprůměrná a zbytečná rychlokvaška, která se chtěla vézt na filmu. Ale to netušila, že z něj se vyklube ohavnost nejvyššího kalibru. A to jsem opravdu po slušném prvním filmu nečekal. Hra snad dopadla ještě hůř, kterákoliv deset let stará hra zabaví daleko lépe.

dobrá hra

Sledujte nás na instagramu