Life is Strange 2
PC

699
Nákupem získáte 7 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2023
Štítky: Sci-Fi, 2D adventura
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 31718
Vánoční nadílka
 • Oceňovaná herní série Life is Strange pokračuje se zcela novým příběhem od studia DONTNOD Entertainment. Vydejte se na nezapomenutelnou cestu plnou dobrodružství, zvratů a zásadních rozhodnutí, které budou mít přímý dopad na vývoj příběhu i samotných postav.

  Vyžaduje připojení k internetu ke stažení dodatečných dat. 


  ZA BEZPEČÍM
  Krátce po tragické nehodě dva bratři Sean a Daniel Diaz utíkají z domova. Pronásledování policií a snažící se čelit Danielově nově nabité schopnosti telekineze se chlapci rozhodnou hledat bezpečí v rodném městě jejich otce - Puerto Lobos v Mexiku.

  Life is Strange 2

  ŽIVOT NA CESTĚ
  Šestnáctiletý Sean je tak z nenadání zodpovědný za bezpečí svého mladšího bratra a stejně tak je jen na něm, aby naučil Daniela odlišit co je správné a co špatné. Jak Danielova síla narůstá, je na Seanovi, aby určil pravidla, podle kterých budou bratři žít. Držet bratrovu schopnost na uzdě, nebo ji využít v jejich cestě? Žebrat, půjčovat si nebo krást? Spojit se s rodinou, nebo zůstat ve skrytu? Seanovy volby budou mít zásadní vliv na osud obou bratrů, stejně tak jako na život lidí, které na své cestě potkají.

  life is strange

  BRATRSKÉ POUTO
  Ze Seattlu, přes Portland a Kalifornii... přes benzínové stanice, opuštěné chatrče, zadní uličky a lesy... cesta do Mexika je dlouhá a plná nebezpečí - ale také přátelství, zázraků a příležitostí. Spojí tento výlet Daniela a Seana navždy, nebo bude jejich bratrské pouto nenávratně zpřetrháno?

  dontnod
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (9)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Max89: Zdravím, v balení je Steam kód :)

  • Max89

   Neví někdo jestli je tam kod na steam?

  • Lukáš

   Jan Bobrovský : Tak jsem se pokusil to objednat,ale při vyplňování faktury a neméně důležitým výběrem státu jsou jen předem daný volby a naše země chybí.. Chápu,že je blbý se tu ptát na jiný internetový obchod,ale chtěl jsem se přeci jen pokusit to objednat a nastal takový problém.. Máte nějaký nápad,jak na to ? Přeci jen,máte mnohem více zkušeností :)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Lukáš: Z vlastní zkušenosti nedokáži říci, ale neměl by to být žádný problém. Pokud budete objednávat z evropského Square Enix shopu, tak ani nebudete platit clo.

  • Lukáš

   Jan Bobrovský : Jaké komplikace můžou vzniknout,když si tu edici objednám přímo z jejich stránek ? Mám se něčeho obávát nebo to v pohodě příjde na mou adresu ? Ptám se se takhle blbě,protože nemám zkušenosti s objednáním hry přímo z ofi stránek ze zahraničí..

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Zdravím, speciální edice hry je, ale bohužel si ji Square Enix nechal jen pro svůj eshop a do ostatních obchodů se nedostane. Je to škoda, jednička měla fakt pěkné balení.

  • Carlestone

   Zdravím. Také by me zajímalo jestli bude nějaká edice jako u předchozích dílů. Díky.

  • chandler6

   sekunduji dotaz od LUKÁŠe...

  • Lukáš

   Dobrý den,budete tu mít i LIFE IS STRANGE 2 Collector's Edition nebo jen tuto klasickou edici ? Děkuji za odpověď.

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Life is Strange 2!

Sledujte nás na instagramu