Martha is Dead
PS5

699
Nákupem získáte 21 kreditů
Osobní odběr
zdarma
22 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Doporučený věk: Od 18 let
Štítky: Hororové, Příběhové
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina, ItalštinaItalština
Kód produktu: 45890
Máte dohráno? Hru vykupujeme!

Za tuto hru u nás dostanete:

 200 Kč

nebo

 280 kreditů

Dodatečné informace k výkupu

 • Hry vykupujeme na všech našich prodejnách.
 • Vykupujeme jen nepoškozené a nepoškrábané, plně funkční hry. Přímo na prodejně s vámi sepíšeme vše potřebné.
 • Za hru dostanete ihned peníze nebo si můžete nechat přičíst na svůj Xzone účet kredity (Co jsou kredity?) a využít je při pozdějším nákupu. Případně si můžete ihned vybrat jiné zboží vyšší hodnoty protiúčtem a doplatíte jen rozdíl. Protiúčet je zvýhodněn o hodnotu, kterou vidíte jako kredity. Hry protiúčtem se musí vyzvednout ihned při výkupu na prodejně a mohou být nové nebo bazarové.
 • Uvedené ceny jsou pouze orientační a pravidelně se mění. Tato stránka není obchodní nabídkou, ani nabídkou na uzavření kupní smlouvy. Přesnou cenu a to zda hru vykupujeme se dozvíte u prodavače na prodejně.
 • Vykupujeme pouze od fyzických osob ve věku od 15 let s platným dokladem totožnosti. Pro zamezení spekulací je stanoven maximální limit výkupu 5000 Kč na osobu na den.
 • Kódy na bonusy, DLC a další rozšířený obsah mohou být použité a nemusí být přiloženy.
 • Každé balení musí obsahovat disk se hrou (paměťovou kartu u Switch her), manuál (pokud byl v originálním balení přítomen) a krabičku.
 • Nevykupujeme hry s označením NOT FOR RESALE, BUNDLE COPY, novinářské verze apod. Vykupujeme pouze hry určené pro evropský trh a to v českém či anglickém jazyce.
 • Martha Is Dead je temný psychologický thriller viděný z vlastních očí, zasazený do Itálie roku 1944, který stírá hranice mezi realitou, pověrčivostí a hrůzami způsobenými válkou.

  Během stupňujícího se konfliktu mezi německými a spojeneckými jednotkami je nalezeno znesvěcené tělo utopené ženy… Martha!

  Martha je mrtvá a její dvojče Giulia, mladá dcera německého vojáka, se musí sama vyrovnat jak s traumatem způsobeným její nečekanou ztrátou, tak s důsledky plynoucími z její vraždy. Pátrání po pravdě je však zahaleno oparem tajemného folkloru a krutých hrůz války, která se každým dnem přibližuje stále víc a víc.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - hru Martha is Dead
  - exkluzivní oboustranný přebal
  - rozkládací oboustranný plakát formátu A3
  - sadu sběratelských samolepek
  - digitální balíček tarotových karet používaných ve hře


  SPECIALISTÉ NA PŘÍBĚHY

  Martha is Dead je první nezávislá hra, která má jako výchozí dabing nastavenou italštinu. Druhý počin studia LKA, oceňovaných autorů dobrodružného titulu „The Town of Light“ a specialistů na hry se silným příběhem, které jsou zasazené do reálných prostředí a zaměřují se na témata, o nichž se ve hrách příliš často nemluví.

  Martha is Dead
  PERFEKTNÍ ZTVÁRNĚNÍ
  Prožijte spletitý, temný příběh s několika vzájemně se prolínajícími vrstvami. Zkoumejte do nejmenšího detailu vymodelovanou krajinu italského venkova, s fotorealistickou grafikou a pečlivě zrekonstruovanými skutečnými lokacemi.

  marta is dead
  ABY NIC NEUNIKLO
  Zachyťte svůj postup hrou s pomocí atraktivních fotografických mechanismů. S využitím marionet si v loutkovém divadle přehrávejte dávné události ve snaze vybavit si potlačené vzpomínky. Čtěte noviny a telegramy a poslouchejte rádio, aby vám neuniklo nic z toho, co se během války odehrává ve světě.

  italská hra
  UNIKÁTNÍ ZASAZENÍ
  Odemykejte nové symboly a s pomocí tarotových karet odhalujte další stránky hry, jakož i vyvolávejte ducha tajemné bílé paní. Zaposlouchejte se do autentické, originální italské hudby válečného období.

  italština
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

Sledujte nás na instagramu

doom, doom30, doomslayer, 30years
funkopopcz, funkopopaddict, funkocz, popfigurky, darek
playstationslim, ps5, playstation, playstation5
polstar, doplnkydobytu, doplnkydodomu, blackfridaycz
cyberpunk2077, cyberpunk, nightcity, komiksycesky
funkopopcz, sberatelskefigurky, funkopop