Men Of War: Vietnam
PC

(2x)
299
Nákupem získáte 12 kreditů
Doporučený věk: Od 16 let
Lokalizace: Angličtina
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
 • Kategorie

  PC / PC hry / Strategie
  Men of War: Vietnam je nová hra z řady oceňované série. Nová kampaň se silným příběhem vám umožní ochutnat explozivní mix džungle, vrtulníků a rock-n-rollu v roce 1968. Během tohoto konfliktu začali americké jednotky používat nejen nové zbraně, ale také novou taktiku. Válka ve Vietnamu se stala prvním vojenským konfliktem, kde hrály významnou roli helikoptéry, což je také jednou z hlavních výsad této hry. Kampaň o deseti misích se zaměřuje na tým speciálních vojáků, kdy každý z nich svou vlastní osobnost. Jednotka má seržanta Johna Merrilla, kulometčíka Jima Walshe, snipera Sonnyho Armstronga, operátora granátometu Carla Dillana a ženistu Billa Kirbyho.V některých misích se můžou spolehnout jen sami na sebe, zatímco v jiných spolupracují jako klasický americká jednotka Mise jsou od speciálních operací (zachránit sestřeleného pilota, doprovodit novináře atd.) až po plně probíhající bitvy.
 • Diskuze dočasně vypnuta

  Své dotazy k objednávkám prosím směřujte na email xzone@xzone.cz. Děkujeme.

  Komentáře (1)

  • SuperSoldier

   Jen se chci zeptat, bude i tento díl s českými titulky nebo to zůstane pouze u "český manuál". Děkuji.

Hodnocení zákazníků (2)
Přidat hodnocení

Spíše jsem si připadal, že jde o v celku vydařený amatérský mód. Epičnosti původní hry tento počin ani zdaleka nedosahuje..

Myšlenka na hru dobrá, akorát lepší by to bylo hak FFS. Nejhorší je ta kamera..mise kde potřebuje rychle rwgovat a skončíte kvůli tomu že jste si blbě natočili kameru. Bohužel podle mě nejhorší díl serie, lepší bylo původní men of war nebo red tide.