Theatre of War 2 Kursk 1943
Digital

65
Nákupem získáte 1 kredit
Lze objednat max. 1 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Real-time strategie, Světová válka
Typ hry: Hra pro jednoho hráče
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 1004367
 • Theatre of War 2: Kursk 1943, historicky přesná a detailní real-time taktická válečná hra, vítá fanoušky vojenské historie do bitvy, která dala Rudé armádě strategickou převahu po zbytek války. Tento nový projekt v cenami ověnčené sérii Theatre of War zpracovává počáteční (obrannou) fázi bitvy u Kurska.
  Hráč se ujímá role velitele ruské nebo německé bojové skupiny, podřízeného přímo velitelům divizí Ivanu Chistyakovi nebo Valteru Hoernleinovi, a bude ovládat svoje jednotky v historických scénářích na pečlivě zrekonstruovaných autentických bojištích.
  V Theatre of War 2: Kursk 1943 ovládáte jednotky bitevní skupiny náležející do německé divize Grossdeutschland nebo sovětské 67. gardové střelecké divize a 3. mechanizovaného sboru, které se účastnili obranných fází bitvy u Kursku na jižním výběžku Kurského.
  Ve hře jsou dvě kampaně - německá a sovětská: Fiery Salient (za jednotky sovětské 6. gardy a 1. tankové armády, 5. - 10. červenec 1943) a Operation Citadel (německá divize Grossdeutschland Kampfgruppe, 5. - 10. červenec 1943).
  Každá kampaň se skládá z 9 střetů a umožní vám velet typické vojenské jednotce té doby. Každý voják i důstojník je unikátní osobnost s charakteristikami a dovednostmi, které se v průběhu kampaně můžou změnit. Před každou bitvou byste měli věnovat dostatek času pečlivému plánování a výběru jednotek.
  Hlavní vlastnosti:
  Ujměte se velení sovětských nebo německých bitevních skupin v jedné z bitev, které změnily světovou historii.Dohled, balistika a pancéřování na úrovni simulace. Všechny zásadní systémy vozidel a členové posádky jsou vymodelované samostatně.Dvě historické kampaně (18 misí celkem) a neomezené množství vlastních nasazení, které si můžete vytvořit několika kliknutími v integrovaném Generátoru misí.Sofistikované AI vašich i nepřátelských jednotek.Přes 60 sovětských, německých a zapůjčených amerických a britských hráčem ovladatelných jednotek (rozličné skupiny pěchoty nejsou započítané).Nepřekonatelná správa mužstev v bitvě. Můžete si vybírat, přidělovat, povyšovat a oceňovat více než několik tisíc lidí s rozličnými charakteristikami. Dokonce můžete i přejmenovávat jednotky pro jejich lepší rozeznatelnost v zuřících bitvách.Týmový multiplayer pro až 8 hráčů (dobývání klíčových bodů nebo útok/obrana) s posilami, dělostřeleckou palbou a vzdušnými útoky.Nástroje pro vytváření vašich vlastních misí a map (vestavěný Generátor misí, Zjednodušený editor, plnohodnotný Editor misí a 3D editor map).
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Theatre of War 2 Kursk 1943? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy
hracversusprisery, hernicteni, jaroslavsvelch
playstation5, playstation4, jarnislevy, springsale
starwarsoutlaws, starwars, hvezdnevalky, darek
valak, figurky, horor