Theatre of War 2 Kursk 1943 (PC DIGITAL)
DIGITAL

139
Nákupem získáte 2 kredity
array(1) { ["digital"]=> array(7) { ["kod"]=> string(7) "1004367" ["cena"]=> string(3) "139" ["digital"]=> string(1) "1" ["expedice2"]=> string(19) "0000-00-00 00:00:00" ["objednavky"]=> string(1) "0" ["mode"]=> string(1) "1" ["celkem"]=> string(2) "10" } }
 • 139 Kč Ihned ke stažení
Aktivace: SteamSteamLokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: Real-time strategie, Světová válka
 • Theatre of War 2: Kursk 1943, historicky přesná a detailní real-time taktická válečná hra, vítá fanoušky vojenské historie do bitvy, která dala Rudé armádě strategickou převahu po zbytek války. Tento nový projekt v cenami ověnčené sérii Theatre of War zpracovává počáteční (obrannou) fázi bitvy u Kurska.
  Hráč se ujímá role velitele ruské nebo německé bojové skupiny, podřízeného přímo velitelům divizí Ivanu Chistyakovi nebo Valteru Hoernleinovi, a bude ovládat svoje jednotky v historických scénářích na pečlivě zrekonstruovaných autentických bojištích.
  V Theatre of War 2: Kursk 1943 ovládáte jednotky bitevní skupiny náležející do německé divize Grossdeutschland nebo sovětské 67. gardové střelecké divize a 3. mechanizovaného sboru, které se účastnili obranných fází bitvy u Kursku na jižním výběžku Kurského.
  Ve hře jsou dvě kampaně - německá a sovětská: Fiery Salient (za jednotky sovětské 6. gardy a 1. tankové armády, 5. - 10. červenec 1943) a Operation Citadel (německá divize Grossdeutschland Kampfgruppe, 5. - 10. červenec 1943).
  Každá kampaň se skládá z 9 střetů a umožní vám velet typické vojenské jednotce té doby. Každý voják i důstojník je unikátní osobnost s charakteristikami a dovednostmi, které se v průběhu kampaně můžou změnit. Před každou bitvou byste měli věnovat dostatek času pečlivému plánování a výběru jednotek.
  Hlavní vlastnosti:
  Ujměte se velení sovětských nebo německých bitevních skupin v jedné z bitev, které změnily světovou historii.Dohled, balistika a pancéřování na úrovni simulace. Všechny zásadní systémy vozidel a členové posádky jsou vymodelované samostatně.Dvě historické kampaně (18 misí celkem) a neomezené množství vlastních nasazení, které si můžete vytvořit několika kliknutími v integrovaném Generátoru misí.Sofistikované AI vašich i nepřátelských jednotek.Přes 60 sovětských, německých a zapůjčených amerických a britských hráčem ovladatelných jednotek (rozličné skupiny pěchoty nejsou započítané).Nepřekonatelná správa mužstev v bitvě. Můžete si vybírat, přidělovat, povyšovat a oceňovat více než několik tisíc lidí s rozličnými charakteristikami. Dokonce můžete i přejmenovávat jednotky pro jejich lepší rozeznatelnost v zuřících bitvách.Týmový multiplayer pro až 8 hráčů (dobývání klíčových bodů nebo útok/obrana) s posilami, dělostřeleckou palbou a vzdušnými útoky.Nástroje pro vytváření vašich vlastních misí a map (vestavěný Generátor misí, Zjednodušený editor, plnohodnotný Editor misí a 3D editor map).
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Theatre of War 2 Kursk 1943 (PC DIGITAL)!