Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition
Digital

239
Nákupem získáte 2 Kredity
Lze objednat max. 2 ks na zákazníka.
Osobní odběr
zdarma
23 let
zkušeností
Naše výhody
8x vítěz
Ceny kvality
5000
výdejen
Aktivace: SteamSteamŠtítky: Logické
Jazyk: AngličtinaAngličtina
Kód produktu: 7214875
 • Všichni na palubu! Ha ha ha! Je to jen zlý sen nebo opravdu jedeš na palubě psychopatického vlaku? Učinit, aby hrozná cesta plná zlomyslný pocity.


  Nasedni do psychopatický vlakem


  Nedovolte, aby na Tebou vyhrály Tvé obavy. Ať se stane cokoliv, dívej se dopředu, bez ohledu na to, co vidíš. Nastup na palubu psychopatického vlaku a vydej se na cestu do neznáma!


  Rychlý psychologický thriller


  Zažij sílu rychlého psychologického thrilleru. Jen opravdoví hrdinové mohou čelit nejstrašnějšímu lotrovi v historii. Připrav se na příběh, ze kterého se Ti rozklepou nohy!


  Zlý duch


  Zachraň svou dceru před smrtící zlobou ďábelského ducha v psychopatickém vlaku. Pro dosažení cíle své cesty bezpečným způsobem, musíš zjistit, co se děje, a to rychle! Prozkoumej zlověstný vlak a zříceninu jeho opuštěné stanice. Po celou dobu dávejte pozor. Důležité tipy jsou dobře skryté a dají se příliš snadno přehlédnout. Vyzkoušejte svou odvahu a schopnost řešit problémy s neskutečně obtížnými hádankami.


  Zachraň Tvou dceru


  Každým krok vpřed balancuješ na pokraji omylu. Dej si pozor na vše, co Ti vstoupí do cesty, ať už to je dobré či zlé. S trochou štěstí odhalíš šokující pravdu o zmizení své dcery! Začni svou cestu do neznámé zlověstné říše!


  Psychopatický vlak nabízí


  Hodiny vzrušení během hraní, když se psychopatický vlak rozjede. Deluxe Edition přichází s impozantní sadou možností hraní.


  Stránky plné hádanek
  Chytré mini hry
  Chytlavý příběh
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (0)

 • Recenze (0)

  Koupili jste si Mystery Masters: Psycho Train Deluxe Edition? Pomozte ostatním ve výběru a dejte vědět, jak se vám líbí!

Sledujte nás na instagramu

bazarovehry, videohry
kingdomcomedeliverance, warhorsestudios, kingdomcomedeliverancegame
pyramidhead, redpyramidthing, silenthill, pyramidheadart
soutez, rexhry, deskovehry, deskovky
kingdomcomedeliverance, kcd, kingdomcomedeliverance2, henryhascometoseeus
fallout, falloutseries, vault, falloutlucy