INFO: Objednávky vyřizujeme běžným způsobem. Provoz na prodejnách je omezen pouze na výdej objednávek. Klikněte pro více informací.

 

Persona 5 Royal - Steelbook Edition
PS4

1 499
Nákupem získáte 45 kreditů
 • 1 499 Kč Skladem
Doporučený věk: Od 12 let
Lokalizace: Angličtina
Kategorie: Hra pro jednoho hráče
Štítky: TPS, Tahové, Příběhové, Japonsko, Anime
 • Nechte se pohltit novým RPG zážitkem se hrou Persona 5 Royal, která Vás zavede do jedinečného univerza oceňované herní série Persona. Nasaďte si masku Jokera a připojte se ke klanu Phantom Thieves of Hearts. Vymaňte se z řetězů moderní společnosti a pronikněte do mysli zkažených a donuťte je tak změnit jejich další směřování. 

  Nasaď masku. Odhal pravdu.
  BALENÍ OBSAHUJE
  - hru Persona 5 Royal
  - exkluzivní steelbook
  - dynamické téma pro PS4  NOVÉ LOKACE
  Staronová Persona 5 přináší nové postavy, důvěrné přátele, hlubší příběh, nové lokace k objevování a zcela nový mechanický hák umožňující nepozorovaný vstup do nepřístupných míst. Hra Persona 5 Royal přináší unikátní grafický styl a zcela nový soundtrack od slavného hudebního skladatele Shoji Meguro.

  Persona 5 Royal - Steelbook Edition

  NĚCO I PRO VETERÁNY
  Prozkoumávejte ulice Tokia, odemykejte nové Persony, přizpůsobujte si své vlastní doupě Thieves Den, objevte nové příběhové linky, filmečky, alternativní zakončení hry a více! Dokonce i pro ty nejostřílenější Phantom Thieves představuje Persona 5 skvělou příležitost vzepřít se konvencím, odhalit svou vnitřní sílu a odhodlaně bojovat za spravedlnost.

  persona 5
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   Koudy: Zdravím, Phantom edice už je bohužel vyprodaná. Pokud byste měl zájem, tak se nám prosím ozvěte na xzone@xzone.cz a kolegyně vás zařadí na seznam zájemců, kdyby se uvolnil nějaký kousek :)

  • Koudy

   Zdravím, bude k dispozici i Phantom Thieves Edition? Díky za info

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Persona 5 Royal - Steelbook Edition!