Port Royale 4
PC

799
Nákupem získáte 32 kreditů
+ VÁNOČNÍ REWIND ZDARMA
Možnost vrácení zboží do 31.1. 2023
Doporučený věk: Od 12 let
Štítky: Historické, Lodě, Real-time strategie, Tahové, Taktické
Typ hry: Hra pro jednoho hráče, Hra pro více hráčů
Jazyk: Angličtina
Kód produktu: 33750
Hra také dostupná pro:  SWITCH
Vánoční nadílka
 • Vyplavte se do nového světa jako Španělsko, Anglie, Francie či Holandsko a bojujte o nadvládu na Karibikem v 17. století ve hře Port Royale 4. V té převezmete správu nad kolonií jako mladý a ambiciózní guvernér, snažící se naučit vše pro účinnou správu a růst malého obchodního uzlu. Klasická budovatelská strategie nabídne možnost budování ekonomiky, produkčních řetězů a poprvé v sérii se změní námořní souboje na tahové.

  Kategorie

  PC / PC hry / Strategie

  SPOKOJENÉ OBYVATELSTVO

  V roli guvernéra musíte propojit několik ostrovů a vytvořit tak komplexní obchodní cesty napříč karibikem k dosažení maximální produkce a potřeb vašich měst. Využijte detailní mapu moře a vyhněte se bouřkám, útesům a mělké vodě. Hra pro jednoho hráče za každý národ nabídne vlastní cestu za nadvládou Karibiku.

  Port Royale 4
  ROZŠIŘOVÁNÍ VLIVU
  Pokud budete plnit přání místokrále vašeho národ a zlepšovat svou pověst, odmění se vám to odemčením budov pro vaše města, lodě a dalších vylepšení. Pozor si musíte dávat na všudypřítomné piráty a ostatní národy, se kterými bojujete o co největší vliv v oblasti. Celkem v detailním 3D světě naleznete 60 karibských měst.

  port royal
  TAHY NA MOŘI
  Poprvé v rámci série se souboje přesouvají do tahů, kdy až 8 lodí zároveň bojuje v taktických námořních bitvách, kdy jeden tah může proměnit beznadějnou situaci ve slavné vítězství. Na výběr máte 18 historicky autentických lodních typů, se kterými můžete převážet náklad a bojovat na moři.

  royal port
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (2)

  • Bůčkin

   Plánuje jen musí vyjít hra . Je problém s texty kvůli aktualizaci . Hledají se překladatelé

  • smart

   krasny den nevite jestli nekdo neplanuje vytvořit češtinu ?:)

Hodnocení zákazníků (0)
Přidat hodnocení

Buďte první a dejte vědět ostatním, jak se vám líbí Port Royale 4!

Sledujte nás na instagramu