Rainbow Six: Siege
XONE

(1x)
799
Nákupem získáte 24 kreditů
Doporučený věk: Od 18 let
Lokalizace: České titulky
Štítky: FPS, Taktické
 • Exkluzivně v Xbox One verzi najdete navíc také kód ke stažení dvou her: Rainbow Six: Vegas a Rainbow Six: Vegas 2.

  Inspirováno reálnými proti-teroristickými operacemi po celém světě, Rainbow Six Siege nabízí dosud nejbohatší možnosti využití okolního prostředí k získání výhody pro svou jednotku. Intenzivní boje na blízko, smrtelné nebezpečí, taktika, týmová hra a neustálé napětí tvoří jádro herního zážitku.
  OBLÉHÁNÍ A DOBÝVÁNÍ
  Poprvé v historii série Rainbow Six hráči okusí zcela nový styl boje - nepřátelé mají možnost proměnit své okolí ve vlastní soukromou pevnost: mohou připravovat pasti, opevňovat se a sestavovat obranné systémy s cílem zabránit jednotkám Rainbow v úspěšném průniku.

  NEKONEČNO MOŽNOSTÍ
  Aby mohli čelit této výzvě, mají hráči k dispozici úroveň volnosti, jaké se nemůže rovnat žádná z předchozích her Rainbow Six. Kombinací taktických map, pozorovacích dronů a nového systému slaňování mají týmy Rainbow k dispozici mnohem širší spektrum možností k plánování, útoku a splnění své mise.

  Rainbow Six: Siege (XONE)

  PROTITERORISTICKÉ JEDNOTKY
  Agenti z protiteroristických jednotek jsou vycvičeni k tomu, aby dokázali zvládnout extrémní situace, jako je záchrana rukojmí, s chirurgickou přesností. Jako specialisté v boji na krátkou vzdálenost se jejich výcvik soustředí především na operace uvnitř budov. V těsných formacích jsou tyto jednotky experty na boj v uzavřených prostorách, přesné demolice a koordinované útoky. V Ranbow Six Siege budou působit členové pěti celosvětově nejuznávanějších protiteroristických jednotek: britské SAS, americké SWAT, francouzské GIGN, německé GSG9 a ruské SPETSNAZ.

  TEN DĚLÁ TO A TEN ZAS TOHLE
  Každý z operátorů je specialista plnící v rámci mise zcela odlišnou roli. Všichni tak májí svou vlastní unikátní osobnost a nabízí velmi odlišný herní zážitek. Někteří se soustředí na rychlý útok, zatímco jiní se zaměřují spíše na obranu – změňte složení týmu a otevřou se vám zcela nové strategie pro splnění vašich úkolů!

  tom clancys

  TOTÁLNÍ DESTRUKCE
  Destrukce tvoří jádro hratelnosti Rainbow Six Siege. Hráči mají nyní zcela bezprecedentní schopnost ničit okolní prostředí - zdi mohou být strženy a otevřít tak nové palebné linie, podlahy a stropy proraženy k získání nových přístupových cest. Všechno v okolním prostředí reaguje realisticky, dynamicky a přesně na základě velikosti a kalibru vaší munice nebo množství použité trhaviny. V Rainbow Six Siege je destrukce nezbytnou součástí taktiky a její ovládnutí je často klíčem k vítězství.
 • Přidejte komentář

  Pravidla komentářů

  Dotazy k objednávkám pište na email xzone@xzone.cz, kde vám můžeme odpovědět rychleji :)

  Děkujeme, že s ostatními hráči diskutujete slušně. Vulgární a nevhodné komentáře (např. odkazy na jiné eshopy, příspěvky mimo téma dané hry) jsou automaticky mazány.

  Komentáře (7)

  • xhráč

   děkuji jste nejlepší obchod

  • Jan Bobrovský (Xzone)

   xhráč: Jasně, to není vůbec problém :)

  • xhráč

   mohu si dojet pro hru i když mi není 18 ?

  • Webmasser

   Obsahuje i tato hra tak jako předchozí díly lokální coop (tedy ve splitscreenu?).

  • petriq772

   uz aby to tu bylo,tesim se jak malej kluk ;-)

  • [Crash]

   Gameplay vypdá dost hustě,kurnik at je to uz tady :-)

  • [Crash]

   Tohle bude asi první FPS akce kterou se nebudu bát zakoupit za takovou cenu,tohle bude dost hustá akce :-)

Recenze na Zing.cz (1)

Hodnocení 7/10

Rainbow Six Siege je kvalitní multiplayerové FPS, které trpí nedostatkem herního obsahu. Přesto se ale jedná o titul, který byste si s partou přátel neměli nechat ujít. Pokud náhodou patříte mezi sólisty, chvíli si počkejte. Bez sehraného týmu to prostě nestojí za to. Mimo to, na herní scéně najdeme i cenově přístupnější modely.  Přečíst celou recenzi

Hodnocení zákazníků (1)
Přidat hodnocení

Pořádně reálná "FPS SIMULACE" která stojí za vyskoušení,nebo-li dokoupíte "LIVEGOLD" a užijete si hru naplno.